Akusticka gitara tašky a kufre

Akustická gitara tašky a kufre prichádzajú v rôznych tvaroch a veľkostiach pre všetky druhy akustická gitara od Dreadnought, rezonátory a hlediště modelov ľudových nástrojov, vrátane prípadov, ukulele, banjo a mandolínu.

View All Information

Najobľúbenejšie akustické gitary tašky & prípadoch

Prvých 25 produktov

O akustická gitara tašky & prípadoch

Gitara tašky a ťažké prípady sú zásadné pre gitaristov na cestách, a pre tých, ktorí chcú chrániť svoje nástroje. V Gear4music.com sme zásoby širokú škálu tašky akustická gitara a gitara ťažké prípady prispôsobiť všetky štýly akustickú gitaru.

S rôznymi polstrované tašky, pena prípadov, ťažké prípady a dokonca aj špeciálne tvarované gitaru prípadoch, sme si istí, aby vám na ochranu vášho gitara potrebuje. Osadenie niektoré z najlepších značiek v podnikaní, ako SKB, Gator a Kinsman meno, ale niekoľko, môžete byť istí, že máme niečo, ktorý je práve pre vás.

Akustická gitara Novinky

Pozor: Martin gitary - Balada o Dreadnought

Gitara Martin odhaliť zadanie-víťazný dokumentárne Martin Dreadnought - gitara, ktoré obstáli v skúške času a získal jeho miesto v akustické folklóru.... Viac »

Fender ponoriť do uší Monitor územie

Svet-preslávený gitara výrobca ponúka päť nových modelov do uší monitor v ich najnovšiu podnik.... Viac »

D'Addario zaviesť Humiditrak

D'Addario zaviesť Humiditrak - prístroj, ktorý žije vo vnútri gitaru prípadu a poskytuje real-time stave aktualizácie cez smartphone aplikáciu tak, aby ste si dávať pozor na tú sekeru.... Viac »