Bubon mikrofóny

Bubon mikrofóny prísť vo všetkých tvarov a veľkostí, každý má svoje vlastné jedinečné vlastnosti zachytiť rôzne časti na bicie súpravu. Dynamické a kondenzátorové mikrofóny sú najbežnejšie typy mikrofón používaný zachytiť bicie.

View All Information

Najobľúbenejšie bubon mikrofóny

Prvých 24 produktov

O bubon mikrofóny

Mic'ing až bicej súprave môže byť jeden z najťažších úloh môžu čeliť inžinier – Našťastie právo mikrofón, práce sa môže stať oveľa jednoduchšie. Tradične bicej súprave je mic 'd hore s mikrofónom kop, osídiel, hi-hat a dve nadzemné MIC činely a toms. Rovnako ako u všetkých mic aplikácií však neexistuje žiadne pravidlo k tomuto. Na dosiahnutie určitých zvuky inžinieri môžu radšej pridať špecifické tom mikrofóny alebo ďalšie miestnosti MIC na zachytenie priestrannosti. Mnohí výrobcovia uistite sa bubon mikrofón súpravy, ktoré sa skladajú z podstatných MIC. Shure Kit pre mikrofón PGDMK6 Drum poskytuje tri PG56 osídiel a tom MIC, PG52 kop mic a dva PG81 režijné MIC.

Dynamický mikrofón AKG D112 je štúdio vybavovania vysokotlakové kop bubna a je tiež k dispozícii na Gear4music.com

Bubon mikrofón Novinky

Roland TD-1KPX V-Drums Electronic Drum Kit teraz skladom

Roland prenosné TD-1KPX V-Drums Electronic Drum Kit príde ako najviac ekonomicky životaschopné V Drum rozsahu, ale určite nemá šetriť na kvalite... Viac »

Za týždeň ísť do Roland "budúcnosť obnovoval"

S viac ako 30 plánované product správy, 909 deň sľubuje, že bude prelomové udalosti... Viac »

Zdarma 5-ročná záruka na Roland TD - 30K a TD-30KV V-Pro bicích sád

Roland TD - 30K a bicie súpravy TD-30KV V-Pro teraz prichádzajú s bezplatné 5-ročnou zárukou v obmedzený čas ponuka (k dispozícii len vo veľkej Británii).... Viac »