Bubon mikrofóny

Bubon mikrofony prisť vo všetkych tvarov a veľkosti, každy ma svoje vlastne jedinečne vlastnosti sa zachytavanie roznych časti na bicie supravu. Dynamicky a Kondenzatorove mikrofony su najčastejšie typy mikrofon použivany zachytiť bicie. Dynamicke mikrofony ponukaju dobre mid-range frekvenčna a často sa použiva na Snare, Toms, a Kick bubna, a ich robustne stavať je dosť silny, aby prežil občas miss-hit. Kondenzatorove mikrofony sa často použivaju ako izba mikrofony alebo režijne naklady zachytiť širokofrekvenčny rozsah činely a atmosferu živej miestnosti. Všeobecne su viac citlivy a krehky, a často prichadzaju s " pad" prepnuť na zmiernenie vysoke hladiny zvuku.

View All Information

Najobľúbenejšie bubon mikrofóny

Prvých 7 produktov

O bubon mikrofóny

Mic'ing až bicej súprave môže byť jeden z najťažších úloh môžu čeliť inžinier – Našťastie právo mikrofón, práce sa môže stať oveľa jednoduchšie. Tradične bicej súprave je mic 'd hore s mikrofónom kop, osídiel, hi-hat a dve nadzemné MIC činely a toms. Rovnako ako u všetkých mic aplikácií však neexistuje žiadne pravidlo k tomuto. Na dosiahnutie určitých zvuky inžinieri môžu radšej pridať špecifické tom mikrofóny alebo ďalšie miestnosti MIC na zachytenie priestrannosti. Mnohí výrobcovia uistite sa bubon mikrofón súpravy, ktoré sa skladajú z podstatných MIC. Shure Kit pre mikrofón PGDMK6 Drum poskytuje tri PG56 osídiel a tom MIC, PG52 kop mic a dva PG81 režijné MIC.

Dynamický mikrofón AKG D112 je štúdio vybavovania vysokotlakové kop bubna a je tiež k dispozícii na Gear4music.com

Bubon mikrofón Novinky

Musikmesse 2016: Yamaha začatie tri nové DTX elektronických bicích sád

Predstavujeme nový DTX720K, DTX760K a DTX920K, elektronické bicie súprav od Yamaha.... Viac »

Roland zaviesť elektronické bicie súpravy TD-11KV špeciálna edícia

Roland pridal elektronické bicie súpravy TD-11KV špeciálna edícia na svoje rozsiahle V-Drums linku.... Viac »

NAMM 2016: Yamaha predstavuje tri nové DTX elektronických bicích sád

Na NAMM 2016, Yamaha oslavuje jeho série e-bubon DTX zavedením troch nových ohromujúci modelov; DTX920k, 760k a 720 k.... Viac »