Príslušenstvo k bicím

Bubeníci majú široký výber príslušenstva k dispozícii, aby si uľahčili svoj život s bicími. Na Gear4music.com, vieme, čo bubeníci potrebujú, takže poskytujeme to najužitočnejšie príslušenstvo k akustickým zostavám ako aj tým elektronickým.

View All Information

Najpopulárnejšie bubenícke paličky

Najpopulárnejšie hlavy na bubny

Najpopulárnejšie tašky a obaly

O príslušenstve k bicím

Naše príslušenstvo zahŕňa hlavy na bubny, bubenícke paličky, tašky a obaly, výuku na DVD, to všetko vyrobené poprednými značkami ako Sabian, Vater, Vic Firth, Zildjian a Roland. Každý bubeník potrebuje bicí kľúč, ale aj iné príslušenstvo ako bubenícke paličky a pásky na ne a čistiace prostriedky napr. na činely.

Máme k dispozícii široký výber bubeníckych paličiek rôznych veľkostiach – 5A sú populárne u začiatočníkov, kedže sú vhodnejšie na balancovanie. Avšak máme k dispozícii aj špeciálne paličky od umelcov ako Joey Jordison.

Bicie & perkusie Novinky

Gear4music teraz osadenie SJC vlastné Drums

Gear4music sú len Európsky distribútor Massachusetts založená značka SJC vlastné bicie a sú teraz skladovanie celý rad rôznych výrobkov.... Viac »

Zdarma 5-ročná záruka na Roland TD - 30K a TD-30KV V-Pro bicích sád

Roland TD - 30K a bicie súpravy TD-30KV V-Pro teraz prichádzajú s bezplatné 5-ročnou zárukou v obmedzený čas ponuka (k dispozícii len vo veľkej Británii).... Viac »

Musikmesse 2016: Yamaha začatie tri nové DTX elektronických bicích sád

Predstavujeme nový DTX720K, DTX760K a DTX920K, elektronické bicie súprav od Yamaha.... Viac »