Príslušenstvo k bicím

Bubeníci majú široký výber príslušenstva k dispozícii, aby si uľahčili svoj život s bicími. Na Gear4music.com, vieme, čo bubeníci potrebujú, takže poskytujeme to najužitočnejšie príslušenstvo k akustickým zostavám ako aj tým elektronickým.

View All Information

Najpopulárnejšie bubenícke paličky

Najpopulárnejšie hlavy na bubny

Najpopulárnejšie tašky a obaly

O príslušenstve k bicím

Naše príslušenstvo zahŕňa hlavy na bubny, bubenícke paličky, tašky a obaly, výuku na DVD, to všetko vyrobené poprednými značkami ako Sabian, Vater, Vic Firth, Zildjian a Roland. Každý bubeník potrebuje bicí kľúč, ale aj iné príslušenstvo ako bubenícke paličky a pásky na ne a čistiace prostriedky napr. na činely.

Máme k dispozícii široký výber bubeníckych paličiek rôznych veľkostiach – 5A sú populárne u začiatočníkov, kedže sú vhodnejšie na balancovanie. Avšak máme k dispozícii aj špeciálne paličky od umelcov ako Joey Jordison.

Bicie & perkusie Novinky

Roland TD-1KPX V-Drums Electronic Drum Kit teraz skladom

Roland prenosné TD-1KPX V-Drums Electronic Drum Kit príde ako najviac ekonomicky životaschopné V Drum rozsahu, ale určite nemá šetriť na kvalite... Viac »

Za týždeň ísť do Roland "budúcnosť obnovoval"

S viac ako 30 plánované product správy, 909 deň sľubuje, že bude prelomové udalosti... Viac »

Gear4music teraz osadenie SJC vlastné Drums

Gear4music sú len Európsky distribútor Massachusetts založená značka SJC vlastné bicie a sú teraz skladovanie celý rad rôznych výrobkov.... Viac »