Live mikrofóny

Na Gear4music.com máme škálu Live mikrofónov vhodných pre každú aplikáciu, ktorú by ste mohli na scéne potrebovať. Máme niekoľko bezdrôtových mikrofónov k dispozícii, vrátane našej vlastnej série WM-333B za vynikajúce ceny, ako aj tie od vedúcich značiek ako Sony a Audio Technica.

View All Information

Najpredávanejšie Live mikrofóny

Prvých 21 produktov

O žiju mikrofony

Dynamické mikrofóny sa dajú použiť pri vokálových predstaveniach, dobrým príkladom je séria Sennheiser e8, alebo s nástrojmi, napríklad Shure SM57. Sú univerzálne a ideálne pre všeobecné použitie, kedže sú relatívne robustné, odolné voči nešetrnému narábaniu a tolerujú vysokú hlasitosť.

Na zvýraznenie bicích na scéne je potrebná kombinácia kondenzátoru a dynamického mikrofónu – máme k dispozícii rad multikombinovaných mikrofónových súprav od značiek ako Samson a Electro-Voice.

Mikrofón Novinky

Rode mikrofóny oznamuje Redesign 3 Top produkty

Tri Rodeje postaviť sa nahrávanie príslušenstvo sú uvedené upgrady.... Viac »

Shure oslavuje 75 rokov Unidyne!

pred 75 rokmi sa narodil Shure Unidyne mikrofón. Dokonca aj keď nechcete uznať meno, určite spoznáte vzhľad tejto kultovej mic.... Viac »

Blue mikrofony "Hampton" hľada novy nazov

Začiatkom tohto roka na NAMM show, Blue mikrofony odhaliť male-membranove kondenzatorovy mikrofon, poskytnuť dočasny nazov "Hampton".... Viac »