Snare bicie

na Gear4music.com

Väčšina Snare bubnov má veľkosť 14" na šírku a 5,5" do hĺbky. Táto štandardná veľkosť sa často nachádza na Rock a Fusion zostavách. Piccolo snare, ako napríklad Pearl B1330, sú plytké snare zvyčajne veľkosti 13" na šírku a 3" do hĺbky. Metaloví bubeníci preferujú snare menších veľkostí, ale hlbšie, ako napríklad Pearl Joey Jordison Signature.

View All Information

Najpredávanejšie snare bubny

Prvých 18 produktov

O snare bubnoch

Snare bubon je nepochybne najdôležitejšia časť akejkoľvek bicej zostavy. Majú nezameniteľný praskavý zvuk vďaka kovovému povrchu alebo drôtikom, ktoré sú natiahnuté po celej spodnej časti kože bubna.

Snare sú zvyčajne vyrobené z ocele, mosadze, bronzu alebo dreva na dosiahnutie rôznych charakteristických zvukov. Použitie rôznych snare hláv a dolaďovanie taktiež zohrávajú významnú rolu na celkovom zvuku a tónoch snare bubnov.

Snare - Novinky

Gear4music teraz osadenie SJC vlastné Drums

Gear4music sú len Európsky distribútor Massachusetts založená značka SJC vlastné bicie a sú teraz skladovanie celý rad rôznych výrobkov.... Viac »

Foo Fighters: 1000 fanúšikov pokrytie Hit priniesť kapela, Taliansko

1000 talianske Foo Fighters fanúšikov naučia lietať ide vírusovej a spôsobuje, že kapela vstať a všímať.... Viac »

HODINKY - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-bicie elektronické bicie súpravu

Začlenenie všetkých-nový TD-25 V-Drum modul, ktorý poskytuje dynamické a interaktívne pocit, dve nové Roland V-bicie súpravy nahradiť TD-15.... Viac »