Husle

Husle od Gear4music: sme pracovali neúnavne rozpracovať a spresniť rozsah husle kvalitu za veľmi prístupné ceny, a my sme teraz jedným z popredných husle maloobchodníkov v Európe. Husle sú k dispozícii v rozmedzí veľkostí, vrátane 1-8, 1/4, 1/2, 3 a 4 a 4/4, s Gear4music študent husle je ideálna pre ľudí, najprv vezme na husle. Naša Archer husle ponúkajú prémiu kvality alternatíva pre ambiciózny houslista s plnú a bohaté tón, ktorý poteší najnáročnejšie vykonané husle hráčov.

View All Information

Najobľúbenejšie husle

Prvých 17 produktov

Husle informácie

História husle:

Hoci husle majú prastarý pôvod, získali väčšinu z ich modernej charakteristiky od Luthiers v Taliansku šestnásteho storočia, kde bola nástrojom viol, skôr než dnešné husle. To nebolo až do obdobia baroka, ktorý husle začalo dariť s rešpektované skladatelia ako Antonia Vivaldiho a Johann Sebastian Bach pomocou husle v mnohých svojich skladieb. Odvtedy husle získala veľa lásky a rešpektovať z celého sveta ako sólo koncert nástroj a. Husle sú teraz hrajú hudobníci v najrôznejších hudobných žánrov, vrátane klasické, jazz a folk.

Husle je štyri-strunové akustické hudobný nástroj, ktorý sa hrá s lukom. Hlavy sa reťazec rodinu nástrojov, že aj funkcie viola, violončelo a kontrabas. Zvuk je zvyčajne vytvorené pomocou luku, ktorý sa skladá z palicou predstavovať pás konské vlasy. Hoci existuje mnoho iných techník ako pizzicato (šklbanie struny) meno jedného, používanie luku (alebo arco) je najbežnejší spôsob hrať na nástroj. Kolofónia je trenie na prove vlasy zabezpečí hladký priebeh celej struna a vytvoriť potrebné rezonancie.


Nájdenie správnej veľkosti husle je rozhodujúce pre pohodlné hranie. Najlepší spôsob, ako merať to bude držať ruky rovno a merať vzdialenosť od krku zápästia. Poznačte si dĺžku, skontrolujte veľkosť sprievodcu nižšie a vyberte najbližšiu veľkosť nad meranie užijete.

Husle veľkosti sprievodca

Veľkosť 4/4 - veku 11 - 58 cm (cca)
3/4 veľkosť - vo veku 9 až 12 – 56 cm (cca)
1/2 veľkosti - vo veku 7 až 9-51 cm (cca)
Veľkosť 1/4 - vo veku 5 až 7 - 46 cm (cca)
Veľkosť 1/8 - vo veku 4 až 6 - 42 cm (cca)
Veľkosť 1/10 - vo veku 4 až 5 - 38 cm (cca)
Veľkosť 1/16 - vo veku 3 až 5 - 36 cm (cca)

Husle Novinky

Yamaha YSV-104 prvé tiché husle na funkciu SRT elektrizačnej sústavy

Yamahaje posledný vstup do sveta tiché husle využíva štát-z-- art SRT Power systém rozširovať a maximalizovať svoj tón v prostredí prax... Viac »

Gear4music teraz osadenie Hidersine

Hidersine orchestrálne nástroje sú považované za vrchol oblasti.... Viac »

Eastman reťazce výrobkov skladované Gear4music

Kvalitné Eastman husle, violy, violončelá a kontrabasy sú teraz k dispozícii na Gear4music.... Viac »

Musikmesse 2016: Yamaha predstaviť YEV sériu elektrické husle

Pričom jeho dizajn inšpiráciu z ekologického krása dreva, jednoduchosť, čisté línie a komfort ľahké nová séria YEV kombinuje dizajn s inovatívne Yamaha zvuk vytvoriť nádherné živé výkon prístroja.... Viac »

7 najlepších nástrojov pre deti pod 7

Mnohí rodičia chcú povzbudiť ich dieťa zaberajú nástrojom skoro v živote. Hudba môže byť zábavné a obohacujúce činnosť pre deti, ale nevedia, kde začať môžu byť ošemetná. Tu sú naše top výber pre ideálny štartovací nástrojov pre deti pod 7.... Viac »

Deti viac hudobných ako ich rodičia

Philharmonie Orchestra, so sídlom v Londýne, zadala výskum s cieľom zistiť, kde hudobníci zajtra môže pochádzať z.... Viac »

Klasické BRIT Award víťazov

2013 Klasické BRIT Awards odohrali minulú noc v Royal Albert Hall.... Viac »

Stentor Strunové nástroje teraz k dispozícii na Gear4music

Stentor predať viac husle ako ktorákoľvek iná spoločnosť na svete. Sme zistili, prečo ich Strunové nástroje sú tak populárne.... Viac »

Deti vyzval držať jeden hudobný nástroj

Jeden z popredných svetových huslistov obhajoval, tvrdá práca a prax lepšie na hranie na hudobný nástroj.... Viac »

Spory o pravosti "Titanic husle"

Historických spoločností vo veľkej Británii a USA spochybnili pravosti listiny.... Viac »