Štúdio slúchadlá

Slúchadlá sú dôležitou pomôckou pre mnohých hudobníkov, od producentov v štúdiách, po hudobníkov v praxi, ktorí potrebujú monitorovať, ako aj DJov. Na Gear4music.com máme k dispozícii široké spektrum slúchadiel od výrobcov ako Beyerdynamic, Roland, Sennheiser, Shure a M-Audio. Z dôvodu rôznych aplikácií existuje aj niekoľko slúchadlových dizajnov. Či už budete potrebovať uzatvorené zozadu, otvorené zozadu, jednostranné alebo in ear, vieme Vám vždy správne poradiť.

View All Information

Najpredávanejšie slúchadlá

O slúchadlách

Slúchadlá uzavreté zozadu, ako sú Audio Technica ATH-M40FS, sú považované za vhodnejšie pre nahrávanie, pretože ponúkajú izoláciu od vonkajšieho hluku, ako aj znižujú ich vlastný zvukový únik.

Slúchadlá otvorené zozadu, ako napríklad Roland RH-A30, sú po väčšine uprednostňované na účely mixovania kvôli ich realistickejšiemu zastúpeniu zvukov, najmä basových frekvencií. In ear monitory, ako napríklad Beyerdynamic DTX80, sa zvyčajne používajú pri speváckych výkonoch na pódiu na referenčné účely.

Slúchadlá Novinky

Shure's žiadajú legendy naživo víťazov

Jazz/Funk kolektívne z Bordeaux vo Francúzsku, Lehmann Brothers band boli vybrané ako Shure-výzva pre legendy víťazov v nedávnej live súťaže... Viac »

Kúpiť niektorý Shure GLX-D Wireless systém a dostanete zadarmo SB902 Li-ion batéria zadarmo

Ich najnovšie propagácie, Shure ponúka zákazníkom možnosť dostať svoje ruky na vymeniteľnou schopné až 10 000 hodín prevádzky... Viac »