Štúdio slúchadlá

Slúchadlá sú dôležitou pomôckou pre mnohých hudobníkov, od producentov v štúdiách, po hudobníkov v praxi, ktorí potrebujú monitorovať, ako aj DJov. Na Gear4music.com máme k dispozícii široké spektrum slúchadiel od výrobcov ako Beyerdynamic, Roland, Sennheiser, Shure a M-Audio. Z dôvodu rôznych aplikácií existuje aj niekoľko slúchadlových dizajnov. Či už budete potrebovať uzatvorené zozadu, otvorené zozadu, jednostranné alebo in ear, vieme Vám vždy správne poradiť.

View All Information

Najpredávanejšie slúchadlá

O slúchadlách

Slúchadlá uzavreté zozadu, ako sú Audio Technica ATH-M40FS, sú považované za vhodnejšie pre nahrávanie, pretože ponúkajú izoláciu od vonkajšieho hluku, ako aj znižujú ich vlastný zvukový únik.

Slúchadlá otvorené zozadu, ako napríklad Roland RH-A30, sú po väčšine uprednostňované na účely mixovania kvôli ich realistickejšiemu zastúpeniu zvukov, najmä basových frekvencií. In ear monitory, ako napríklad Beyerdynamic DTX80, sa zvyčajne používajú pri speváckych výkonoch na pódiu na referenčné účely.

Slúchadlá Novinky

Musikmesse 2016: Sennheiser a apogeum ponúkajú MK 4 digitálne USB a iOS

Sennheiser partnera s Apogee je MK 4 mikrofón do digitálneho veku.... Viac »

Musikmesse 2016: Beyerdynamic odhaliť TG D71C kondenzátorový Boundary mikrofón

Beyerdynamic TG D71C kondenzátorový Boundary mikrofón je ideálny mikrofón pre nahrávanie basové bubny, rovnako ako ostatné nízkofrekvenčné nástrojov.... Viac »