Gear4music digitalne klaviry

Gear4Music.com

Gear4music digitálne klavíry ponúkajú pôsobivý dizajn, zvuk a stavať kvalitu, za dostupné ceny. Z malého rozsahu klavíra pre začiatočníkov, do premium klavírov, rozsah pokrýva mnoho štýlov a funkcií, tak tam & rsquo; s modelom pre akékoľvek použitie. View All Information

Digitálne klavíry Gear4music

Prvých 21 produktov

Digitálny klavír balíkov podľa Gear4music

Prvých 23 produktov

Digitálny klavír nákup poradenstvo

Digitálny klavír je elektrické hudobný nástroj, ktorý je navrhnutý na slúžia hlavne ako alternatívna možnosť ich tradičných, akustické náprotivky. Na rozdiel od Akustický klavír, nemá žiadne reťazce, kladivá a nie soundboard. Namiesto toho má elektronický zvukový čipy a reproduktormi, ktoré možno použiť na duplikovanie zvuk a pocit z tradičných klavír.

Pretože digitálne piano opiera o odbere vzoriek môže priniesť celý rad iných zvukov, nástroj. Napríklad hudobníkov môžete vybrať z takých nástrojov, ktoré flauty, harpsichords, slučke a perkusie, takže digitálny klavír adaptabilné zariadenia.

Ostatné veci k přemýšlení pri nákupe digitálny klavír

Existuje aj množstvo príslušenstva, ktoré možno zakúpiť na zvýšenie digitálne piano, ako napríklad slúchadlá. Hudobníci môžete vybrať z rozsahu takýchto pomôcok vrátane Roland RH-300 slúchadlá, ktoré prichádzajú s 3.4 m priamy kábel a Audio Technica ATH M40FS slúchadlá, ktoré prichádzajú s káblom rovnakú dĺžku.

Medzitým pre tých, ktorí už nemajú jeden, klavír stolici môže tiež požadovať. Gear4music vyrábať Deluxe Piano stolici dodržiavaní tradičných štýl, ktorý je ideálny pre nás s digitálne piano.

Digitálny klavír Novinky

Casioje GP-500 Celviano hybridný digitálny klavír získala titul "najinovatívnejšej a klavír výrobku na rok 2016"

Prasknutie s množstvom skvelých funkcií, Celviano Grand Hybrid ponúka hráčom bezkonkurenčný výkon a bezprecedentnej tón... Viac »

Gear4music teraz pančuchu Casio Celviano GP-300 Hybrid na Grand Piana

Luxusné digitálny klavír navrhnutý verne obnoviť zvuk grand akustický klavír, Casio Celviano GP-300 je dokonalým nástrojom vyjadrovania pre náročnejších klavirista... Viac »

Casio spojiť sily s Mercury Award nominovaný Musican Laura Mvula pre učiteľ hudby ocenenie roka 2017

Klasické FM Illustrious Music učiteľ Awards sú nastavené na najväčší vôbec, predstaví vynikajúce vzdelávacie výsledky hudobných pedagógov z celej Veľkej Británii... Viac »

Musikmesse 2016: Casio GP-400 Grand Hybrid klavír začal

Casio replikovať klavír hrá skúsenosti v nových GP-400 Grand hybridné digitálne Piano.... Viac »