Gear4music digitalne klaviry

Gear4Music.com

Gear4music digitálne klavíry ponúkajú pôsobivý dizajn, zvuk a stavať kvalitu, za dostupné ceny. Z malého rozsahu klavíra pre začiatočníkov, do premium klavírov, rozsah pokrýva mnoho štýlov a funkcií, tak tam & rsquo; s modelom pre akékoľvek použitie. View All Information

Digitálne klavíry Gear4music

Prvých 43 produktov

Digitálny klavír balíkov podľa Gear4music

Prvých 35 produktov

Digitálny klavír nákup poradenstvo

Digitálny klavír je elektrické hudobný nástroj, ktorý je navrhnutý na slúžia hlavne ako alternatívna možnosť ich tradičných, akustické náprotivky. Na rozdiel od Akustický klavír, nemá žiadne reťazce, kladivá a nie soundboard. Namiesto toho má elektronický zvukový čipy a reproduktormi, ktoré možno použiť na duplikovanie zvuk a pocit z tradičných klavír.

Pretože digitálne piano opiera o odbere vzoriek môže priniesť celý rad iných zvukov, nástroj. Napríklad hudobníkov môžete vybrať z takých nástrojov, ktoré flauty, harpsichords, slučke a perkusie, takže digitálny klavír adaptabilné zariadenia.

Ostatné veci k přemýšlení pri nákupe digitálny klavír

Existuje aj množstvo príslušenstva, ktoré možno zakúpiť na zvýšenie digitálne piano, ako napríklad slúchadlá. Hudobníci môžete vybrať z rozsahu takýchto pomôcok vrátane Roland RH-300 slúchadlá, ktoré prichádzajú s 3.4 m priamy kábel a Audio Technica ATH M40FS slúchadlá, ktoré prichádzajú s káblom rovnakú dĺžku.

Medzitým pre tých, ktorí už nemajú jeden, klavír stolici môže tiež požadovať. Gear4music vyrábať Deluxe Piano stolici dodržiavaní tradičných štýl, ktorý je ideálny pre nás s digitálne piano.

Digitálny klavír Novinky

NAMM 2017: Kawai CN27, CN37 a ES110 digitálne Piana

Objednať teraz v Gear4music, Kawaije CN27, CN37 a ES110 digitálne Piano kombinovať autentický pocit klasické s množstvom súčasnej dotyky... Viac »

Roland GP607 digitálny klavír eben/biela teraz skladom

Kombinuje výhody akustický zvuk a praktickosti, moderné technológie, GP607 je určite prinesie elegancia v hojnosti do každej domácnosti... Viac »

Casioje GP-500 Celviano hybridný digitálny klavír získala titul "najinovatívnejšej a klavír výrobku na rok 2016"

Prasknutie s množstvom skvelých funkcií, Celviano Grand Hybrid ponúka hráčom bezkonkurenčný výkon a bezprecedentnej tón... Viac »

Gear4music teraz pančuchu Casio Celviano GP-300 Hybrid na Grand Piana

Luxusné digitálny klavír navrhnutý verne obnoviť zvuk grand akustický klavír, Casio Celviano GP-300 je dokonalým nástrojom vyjadrovania pre náročnejších klavirista... Viac »