Žive efektovych procesorov

Účinky procesory určené pre živé aplikácie siahajú od reverby a oneskorenia multi efekty. Z malé akustické sólovo na plnohodnotnú kapelu koncerty, zvukové efekty sú dôležitým nástrojom pre hudobníkov a inžinieri pridať dokončovacie touches mix a dať mu požadovaný pocit.

View All Information

Účinky procesory

Prvých 48 produktov

O procesory na spracovanie signálov

Účinky spracovatelia široko používajú pri zaznamenaní štúdiá miesto výroby na zaznamenávanie spev, gitary, basová gitara, bicie, klávesy a iných nástrojov. S účinkom od jemné zmeny dokončiť transformáciu zvuk dramatickým spôsobom.

Rôzne efekty z dozvuku, meškanie, zbor, príruby a oveľa viac znamená, neexistuje žiadny koniec rôzne tóny a zvuky môžete vytvoriť v ateliéri. Na Gear4music.com vieme, že hudobníkov usilovať vytvoriť svoje vlastné jedinečný zvuk a techniky. Majúc toto na mysli máme rozsiahly výber signálu procesor efekty jednotiek z vedúcich výrobcov a dobre známe efekty jednotky ako Alesis MicroVerb 4 signálny procesor, vytvorené s cieľom poskytnúť širokú škálu skvele-ozvučenie, ľahko-to-use efekty štúdiá a inžinieri podobní.

Signál procesor Novinky

NAMM 2016: JHS pedále uvoľniť viac informácií o Lunchbox 500 séria

JHS pedále Lunchbox 500 séria - JHS' najviac uctievaný gitarové efekty v novej štúdio-ready formát pre aplikácie s bicie, spev a viac.... Viac »

NAMM 2016: JHS pedále dráždiť nový Lunchbox 500 séria

JHS pedále dala žalobníček náhľad ich Lunchbox 500 séria produktov, ktorá bude predstavená na NAMM 2016 officilly.... Viac »

Focusrite ISA jeden analógový predzosilňovač - 20% zľava

Focusrite ponúkame 20% zľavu ISA jeden mikrofón predzosilňovač, iba po obmedzenú dobu.... Viac »