Gibson elektrické gitary

Gear4Music.com

Gibson Electric Guitars si od svojho založenia pre 100 rokmi prešli dlhou cestou. Gibson na tento svet priviedli výnimočné gitarové dizajny a zvuky - predovšetkým Gibson Les Paul a SG modely. View All Information

Najobľúbenejšie Gibson gitary

Prvých 17 produktov

O Gibson gitarách

Gibson gitary boli mnohokrát voľbou niektorých z najrešpektovanejších hudobníkov, vrátane top gitaristov ako Angus Young, Eddie Van Halen, Slash, Kirk Hammett a Dave Grohl. Od Jazzu po Heavy Metal a všetky žánre medzi tým, Gibson hudba bola chrakteristická pre mnohé skupiny, scény a hudobné éry.

The Les Paul, SG, Flying V a Explorer sa stali klasikou gitarového dizajnu, každá známa pre svoj hlboký, teplý, plný zvuk a neporovnaťelnú hrateľnosť.

Gibson Robot ladiaca technológia, Chameleon tón a HEX snímače sú dôkazom toho, že Gibson je spoločnosťou nielen s prestížnou históriou, ale aj perspektívnou budúcnosťou.

Gibson novinky

Gibson uvoľnenie hodinky drahšie ako Standard Les Paul gitara

Prostredníctvom spolupráce s výrobcovia hodiniek Raymond Weil, Gibson's "Nezávislý" pozerať dvojice extravagancie a hudobne nápaditý dizajn s ohromujúce výsledky... Viac »

NAMM 2017: Gibson 2017 tradičný s vysokým výkonom, séria S

Odhaľujú ich nový rad vysoko dostupné série S Gibson v miske dirt na ich 2017 Line up vrátane tradičnej série, High Performance Series a ďalších.... Viac »

Gear4music sa osadenie Gibson 2017 rozsah

Prináša žiarivé splash farieb, variácie na klasické modely a jedinečnú tón, Gear4music hrdí na Gibson 2017 sortiment.... Viac »