PRS gitary

Gear4Music.com

PRS Guitars vyrábali kvalitné gitaty v Stevensville, Maryland od roku 1985. PRS spája bohaté dedičstvo s novou technológiou pre obohatenie o nekompromisné tóny, hrateľnosť a krásu. View All Information

Najobľubenejšie PRS gitary

Prvých 19 produktov

PRS gitary

PRS Guitars mali skromný začiatok, vychádzajúci z ambície jedného muža.

Po vyrobení svojej prvej gitary, ktorá bola snahou vyzvať svojho školského profesora, muzikant Paul Reed Smith vytvoril svoju značku PRS Guitars po dekáde testovania, myslenia a inovácie.

Tieto impresívne štandardy excelencie boli udržané dodnes, zatiaľ čo spoločnosť vyrástla v poprednú značku a to vďaka striktnej kontrole kvality v každej časti procesu výroby ako aj hrdosťou a znalosťami remeselníkov. PRS gitarová výroba je založená na dôkladne zváženej kombinácii automatizovaného procesu a ručného remeselníctva s cieľom ponúknuť najlepšiu kvalitu.

PRS novinky

NAMM 2017: PRS prinášajú úplne novú radu "Sonzera zosilňovače"

Sonzera séria sa skladá z 20W combo a 50W kombo, 50W hlavu. Používaný kameň višňa a Snarky Puppy, očakávať tón profesionálnej kvality hneď bat... Viac »

Zadarmo darčeky od PRS gitary v Limited čas ponúka

Zakúpiť niektorý PRS gitaru pred 31. augusta 2016 sa kvalifikovať na internete poukážky priamo na webovú lokalitu výrobcu.... Viac »

PRS gitary oslavu tridsiateho výročia

PRS gitary oslavuje 30 rokov s špecializované webové stránky ponúkajúce príbehy z histórie Paul Reed Smith gitár a pozvať umelcov a hráči sa podeliť o svoje skúsenosti.... Viac »