TC Electronic basové zosilňovače

Gear4Music.com

TC Electronic basová gitara zosilňovače sa vyznačujú ich presné, citlivé tóny. TC Electronic je veľmi pokladaný pre ich rozsah hudobné zariadenia vrátane gitarové efekty, audio rozhranie, audio softvér počítača hardware a ďalšie. TC Electronic špecializujú basové zosilňovače s cieľom rozvíjať, výrobu a predaj prvotriedne basové zosilňovače, ktoré poskytujú trvalú hodnotu používateľa pre audio profesionálov a hudobníkov podobne. View All Information

TC Electronic basové zosilňovače

Prvých 5 produktov

TC Electronic basové hlavy

Prvých 8 produktov

TC Electronic basové reproboxy

Prvých 10 produktov

TC Electronic príslušenstvo pre basové zosilňovače

Prvých 6 produktov

O TC Electronic basov ampéry

V TC elektronickej basov výstroj vyvinutý pre basy hráčov basov hráčov. Emulating rokoch a rokoch žiť a zaznamenávanie skúsenosti zozbierané von na ceste a štúdiá poznajú potreby a túžby basisti keď príde na koncertoch, skúška a studio práce.

Sme hrdí na prácu s TC Electronic ponúkajú našim zákazníkom najviac inovatívne basov ampéry pri najnižších cien na internete vo veľkej Británii.

TC Electronic basov Amp Novinky

TC Electronic vydanie elektronickej Flashback 2 Delay pedál

Po vydaní sieň slávy 2 a plynovodu ťuknite Tremolo pedále, TC Electronic's Flashback 2 sľubuje nevídaný výrazom a tajuplné tón.... Viac »

TC Electronic raketu sieň slávy 2 Reverb pedál

Budova na úspech uznávaný siene slávy Reverb pedál, druhá splátka od TC Electronic vidí oveľa jemnejšie a moderné stvárnenie.... Viac »

TC Electronic odhaliť odpočúvania Riff rekordér pedál

Niekedy prísť s zabijak riff, iba zabudnúť o niekoľko dní neskôr? Aj TC Electronic odpoveď, aby to minulosťou.... Viac »