Basové gitary Gear4music

Gear4Music.com

Gear4music basové gitary boli starostlivo vyvinuté poskytovať niektoré z najlepších vlastností, ktoré sú k dispozícii na cenovo basu. Niekoľko rokov sme pracovali s niektorými z popredných basy výrobcov po celom svete poskytovať nástroje, ktoré sme naozaj veriť. View All Information

Basová gitara balenia v Gear4music

Prvých 45 produktov

Dozvedieť sa viac o basové gitary

Cenovo basové gitary

Basové gitary majú vo všeobecnosti štyri struny a frets - to robí je menej zložitá pre začiatočníkov naučiť basy. Avšak Fender basové gitary možno predať za viac ako 483 a sú oveľa lacnejšie kontrabasy na trhu, ktoré ponúkajú podobné štýl, napríklad elektrická basová gitara G-4.

Tento model má podobne ako typické Fender basy, frets a štyri reťazce, ako aj známych rozdeliť cievka humbucking vyzvednutí. Toto umožňuje basová gitara na výrobu ostrý jasné tón dobré nízka konca hĺbke, úder a udržať. Je k dispozícii aj ako súčasť elektrická basová gitara G-4 & Amp Pack, ktorá zahŕňa praxi 15-watt basov zosilňovač, sólová gitara, náhradné struny, vyskladnenie a popruh - všetko potrebné začať hrať hned.

Prehrávanie basové gitary

Existujú tri hlavné spôsoby hranie basové gitary - pomocou vyskladnenia šklbanie prstami alebo "plácající". Vyskladnenie sa vo všeobecnosti používajú na prehrávanie oveľa rýchlejšie, hoci niektorí hudobníci jednoducho radšej ne ošklbaní. Plácající je viac pokročilé techniky popularised rád bleší od Red Hot Chili Peppers a bežne nájsť v funku hudby.

Mimo týchto troch rakiet je možné použiť rukou, obojručný odpočúvanie techniky podobných pojmov použitých v elektrickú gitaru. Tento štýl všeobecne používa VIRTUOS basová gitara hráčov - ako Billy Sheehan-, ktorí poberajú tradičnú úlohu basová gitara ako jednoducho rytmu časti nástroja.

Rovnako ako vyskúšali rôzne hranie techniky začiatočníkov môžete vopred ich zvuk upgradom na lepšie basová gitara, amp alebo pomocou efekty pedály, napríklad procesor šéf GT10B Bass gitaru efekty.

Basová gitara Novinky

Hofner oznamuje Shorty basy v novom prevedení

Shorty basy Hofner HCT je teraz dostupná v Bielom prevedení.... Viac »

Čestný Lemmy pečiatok v Nemecku

Kultový Motorhead basgitarista Lemmy nastavená na pripomínal pečiatkou limited edition spustiť.... Viac »

Fender ponoriť do uší Monitor územie

Svet-preslávený gitara výrobca ponúka päť nových modelov do uší monitor v ich najnovšiu podnik.... Viac »

D'Addario zaviesť Humiditrak

D'Addario zaviesť Humiditrak - prístroj, ktorý žije vo vnútri gitaru prípadu a poskytuje real-time stave aktualizácie cez smartphone aplikáciu tak, aby ste si dávať pozor na tú sekeru.... Viac »

Musikmesse 2016: RME uvoľnenie Fireface UFX, ADI-2 Pro, MADIface Pro a ARC USB

Na oslavu ich 20 výročie, RME odhalí štyri nové produkty v Musikmesse 2016.... Viac »

Musikmesse 2016: Music Man 40. výročie "Staré Smoothie" StingRay Bass

Music Man vytvorili vernú reprodukciu StingRay prototyp #26, určený pre libra loptu.... Viac »