Basové gitary Gear4music

Gear4Music.com

Gear4music basové gitary boli starostlivo vyvinuté poskytovať niektoré z najlepších vlastností, ktoré sú k dispozícii na cenovo basu. Niekoľko rokov sme pracovali s niektorými z popredných basy výrobcov po celom svete poskytovať nástroje, ktoré sme naozaj veriť. View All Information

Basová gitara balenia v Gear4music

Prvých 63 produktov

Dozvedieť sa viac o basové gitary

Cenovo basové gitary

Basové gitary majú vo všeobecnosti štyri struny a frets - to robí je menej zložitá pre začiatočníkov naučiť basy. Avšak Fender basové gitary možno predať za viac ako 455 a sú oveľa lacnejšie kontrabasy na trhu, ktoré ponúkajú podobné štýl, napríklad elektrická basová gitara G-4.

Tento model má podobne ako typické Fender basy, frets a štyri reťazce, ako aj známych rozdeliť cievka humbucking vyzvednutí. Toto umožňuje basová gitara na výrobu ostrý jasné tón dobré nízka konca hĺbke, úder a udržať. Je k dispozícii aj ako súčasť elektrická basová gitara G-4 & Amp Pack, ktorá zahŕňa praxi 15-watt basov zosilňovač, sólová gitara, náhradné struny, vyskladnenie a popruh - všetko potrebné začať hrať hned.

Prehrávanie basové gitary

Existujú tri hlavné spôsoby hranie basové gitary - pomocou vyskladnenia šklbanie prstami alebo "plácající". Vyskladnenie sa vo všeobecnosti používajú na prehrávanie oveľa rýchlejšie, hoci niektorí hudobníci jednoducho radšej ne ošklbaní. Plácající je viac pokročilé techniky popularised rád bleší od Red Hot Chili Peppers a bežne nájsť v funku hudby.

Mimo týchto troch rakiet je možné použiť rukou, obojručný odpočúvanie techniky podobných pojmov použitých v elektrickú gitaru. Tento štýl všeobecne používa VIRTUOS basová gitara hráčov - ako Billy Sheehan-, ktorí poberajú tradičnú úlohu basová gitara ako jednoducho rytmu časti nástroja.

Rovnako ako vyskúšali rôzne hranie techniky začiatočníkov môžete vopred ich zvuk upgradom na lepšie basová gitara, amp alebo pomocou efekty pedály, napríklad procesor šéf GT10B Bass gitaru efekty.

Basová gitara Novinky

ŠÉF raketu GT-1B basové efekty procesor

Málo miesta? Je potrebné celú knižnicu tóny pri nohách? BOSS' nové GT-1B Bass efekty procesor má všetky základy na ktoré sa vzťahuje.... Viac »

NAMM 2017: Ibanez SRAS7 7 String zlostil a bezpražcová basgitara

Netradičné, čo Ibanez to najlepšie, SRAS7 prináša to najlepšie z oboch svetov moderné hudobník s jeho kombinácia bezpražcová a zlostil sa fretboards,... Viac »

SJC a Tre Cool prezentovať Mike Dirnt vlastné Kit pre Vianoce

V rámci úsilia kolaboratívne projektovania, SJC Custom Drums a zelený deň bubeník Tre Cool navrhli vlastné bicie súprava zodpovedali kapela kamarát Mike Dirnt podpis bass... Viac »

Gear4music sa osadenie Gibson 2017 rozsah

Prináša žiarivé splash farieb, variácie na klasické modely a jedinečnú tón, Gear4music hrdí na Gibson 2017 sortiment.... Viac »

Fender uvoľnenie novej gitary, ladenie App

Fender spustenie ich novej aplikácie " Fender doladiť", app, ktorý je určený pre začiatočníkov a pro je podobné... Viac »

Fender oznamuje podpis blchy Jazz Bass

Fender oficiálne zrušila veko na nový podpis bass Red Hot Chili Peppers ikony.... Viac »