Casio klávesy

Gear4Music.com

Casio klávesy je svetový líder v oblasti hudby, so sídlom v Japonsku. Od roku 1946 Casio má snažili realizovať jeho firemné vyznania "tvorivosť a príspevok" prostredníctvom zavedenia inovatívnych a nápadité klávesnice. View All Information

Casio klávesy

Prvých 23 produktov

Casio Keyboard balíky

Prvých 11 produktov

O Casio klávesy

Casio klávesy sú rôznorodé a navrhnutý tak, aby vyhovovali všetkým potrebám. Či ste len dostať do hudby, alebo pracovať na profesionálne nahrávky alebo výkony tam mohlo byť Casio klávesnica pre vás.

Casio obľúbené ČTK klávesnice poskytuje širokú škálu funkcií a funkcií. V Gear4music.com sme sa držať renomovaných Casio LK-220 kľúč osvetlenie klávesnice pomocou rozsvietiť systém na klávesoch na podporu učenia a je ideálny pre začiatočníkov ku rvačce s hrať na klavír.

Máme silný vzťah so Casio, a môže poskytnúť tie najlepšie produkty Casio na najviac konkurencieschopné ceny na internete vo veľkej Británii.

V súčasnej dobe mnoho Casio klávesy teraz tiež prísť s lekcie zadarmo na internete klávesnica stojí 56.99

Casio klávesnice Novinky

NAMM 2017: Casio spustenie P85 PX-160 a Celviano AP-460 v bielej farbe

K dispozícii pre objednávky na Gear4music teraz, ctený PX-160 a AP-460 poskytujú množstvo luxusných tonálne príležitostí pre náročného muzikanta.... Viac »

Casioje GP-500 Celviano hybridný digitálny klavír získala titul "najinovatívnejšej a klavír výrobku na rok 2016"

Prasknutie s množstvom skvelých funkcií, Celviano Grand Hybrid ponúka hráčom bezkonkurenčný výkon a bezprecedentnej tón... Viac »

Gear4music teraz pančuchu Casio Celviano GP-300 Hybrid na Grand Piana

Luxusné digitálny klavír navrhnutý verne obnoviť zvuk grand akustický klavír, Casio Celviano GP-300 je dokonalým nástrojom vyjadrovania pre náročnejších klavirista... Viac »