Korg klávesnice

Gear4Music.com

Korg klávesnice je lídrom v oblasti hudobné klávesy, hudobný pracovných staníc a syntetizátory. Mnohí veria, Korg má úplne obnovoval svet interaktívne klávesových nástrojov. Korg klávesnice objatí rezanie-hrana technológie a jednoduchosť použitia na výrobu dynamickej a inšpiratívne hrací zážitok. View All Information

Korg klávesnice

Prvých 16 produktov

Korg klávesnice stanice

Prvých 12 produktov

Korg klávesnice

Korg klávesnice dodať konečný hudobníci arsenal s celý rad klávesových nástrojov, zvukové moduly, hudobné klávesy a hudobných staníc, rovnako ako klavíry a syntetizátory pre každé použitie.

Korg je inteligentný aranžér klávesnice by mohla byť ideálny hudobný partnerovi, viacúčelový ako songwriting stanicu a band pódium, všetko v jeden komplexný klávesnice.

Úžasné zvuky, najmodernejšie efekty, moderný dizajn a intuitívne jednoduché použitie sú základným stavebným kameňom značky Korg klávesnice.

Korg Novinky

Korg oznamuje, že ctený Synth "Wavestation" je teraz k dispozícii pre iOS zariadenia

Priamo z 90, legendárny synth dostal moderného človeka, aby všestrannejšie ako kedykoľvek predtým... Viac »

"Preplňovaný" svoju kreativitu s Korg

Tí, ktorí si zakúpia KRONOS, OKREM, KROSS, Minilogue, Electribe, Electribe S, KingKORG alebo Pa4x, wil byť elligible dostávať zadarmo Korg USB/SD kartu, ktorá môže mať vaše hranie na ďalšiu úroveň... Viac »

Korg oznamuje rozšírenie po posledných Korg ARP Odyssey Duophonic analógový syntetizátor propagácie

Korg's nedávne propagácie v ktorom zákazník, ktorý kupuje Korg ARP Odyssey Duophonic analógový syntetizátor je nárok na bezplatné SQ 2 x 8 analógových krok sekvencer, sa teraz rozšíril až do 31. decembra.... Viac »