Korg klávesnice

Gear4Music.com

Korg klávesnice je lídrom v oblasti hudobné klávesy, hudobný pracovných staníc a syntetizátory. Mnohí veria, Korg má úplne obnovoval svet interaktívne klávesových nástrojov. Korg klávesnice objatí rezanie-hrana technológie a jednoduchosť použitia na výrobu dynamickej a inšpiratívne hrací zážitok. View All Information

Korg klávesnice

Prvých 14 produktov

Korg klávesnice stanice

Prvých 19 produktov

Korg klávesnice

Korg klávesnice dodať konečný hudobníci arsenal s celý rad klávesových nástrojov, zvukové moduly, hudobné klávesy a hudobných staníc, rovnako ako klavíry a syntetizátory pre každé použitie.

Korg je inteligentný aranžér klávesnice by mohla byť ideálny hudobný partnerovi, viacúčelový ako songwriting stanicu a band pódium, všetko v jeden komplexný klávesnice.

Úžasné zvuky, najmodernejšie efekty, moderný dizajn a intuitívne jednoduché použitie sú základným stavebným kameňom značky Korg klávesnice.

Korg Novinky

Roland začať DM-07 Workstation a SE-02 analógový syntetizátor

Prvý synth položky z Roland's "Znovu definovať budúcnosť", FA-07 Workstation a SE-02 syntetizátor sľub používateľa úplné vyjadrenie a palubný všestrannosť.... Viac »

KORG Gadget aktualizácie a voľný Mac "Lite" verziu

Predstavujeme zbrusu nový update k pôvodnému firmware, KORG-Gadget dostane kompletnou rekonštrukciou ako aj zbrusu nový "lite" verziu.... Viac »

MUSIKMESSE 2017: KORG G1 Air digitálne Piano, KRONOS LS, SV-1

Zabil nových reinterpretácií a známe tváre topánka, KORG predstaví novinky pre tento let Musikmesse vo Frankfurte nad Mohanom.... Viac »