PA reproduktorov

Gear4Music.com

PA reproduktory sú kľúčovou súčasťou akejkoľvek živej zvuk nastaviť, poskytnúť spoľahlivé ozvučenie a reprodukcie na koncerty, akcie a prezentácie. Moderné PA reproduktorov výrazne líšiť v ich konštrukcii s širokú škálu rôznych modelov vyrábaných obstarávať pre rôzne aplikácie, miesta a užívateľov. View All Information

Najobľúbenejšie živé reproduktory

PA reproduktorov Novinky

PA reproduktorov sú základné časti živé miesto. Pomáhajú publikum počuť svojich obľúbených kapiel, umelcov, verejné rečníkov a viac. Široký výber PA reproduktorov od niektorých z najväčších značiek ako Yamaha Behringer, Mackie, QTX QSC a mnoho viac, vrátane Gear4music s Subzero PA, ktoré ponúkajú super hodnotu za peniaze.

Mackie Thump je jedným z najpopulárnejších voľby pre PA reproduktorov v rozsahu, ktorý je k dispozícii na Gear4music.com kvôli jeho prenosnosť a ľahko použiteľné funkcie.

QSC radu je Gear4music exkluzívne značky a len našiel tu.

PA Speakers News

QSC zavedenie ich novej generácie K.2 sérii reproduktory

V nadväznosti na predchádzajúce sucssesses, QSCje K.2 rozsah pripraviť cestu vpred pri konštruovaní speaker technológia, házení niekoľko inovatívnych prvkov do mixu... Viac »

QSC TouchMix Digital Mixer a K sérii reproduktory majú vo svete rekord na Mount Everestu

Robustné funkcie QSC PA systému v svetový rekord lámanie koncert na Mount Everest.... Viac »

NAMM 2016: PreSonus predstaví tri nové produkty

Predstavujeme zbrusu nový ULT PA reproduktorov dosahu, Studio 192 mobilné rozhranie USB a Studiolive AVB Mix systémov.... Viac »