Line 6 ampérov elektrická gitara

Gear4Music.com

Založená až v roku 1996, Line 6 stanovené na misii zmiešajte výkon modernej technológie s ctnosti vintage elektroniky. Tak, že uvoľníte prvý digitálny modelovanie amp neskôr v tomto roku, dali gitaristi zosilňovač, že by mohol napodobniť charaktery svetovo najznámejších ampérov. View All Information

Najpopulárnejšie gitarové zosilňovače Line 6

Prvých 4 produktov

Line 6 ampérov gitara

Prúdový rozsah amp linka 6 sa točí okolo svojej uctíván Spider technológie. Spider technológia je založený okolo amp a efekty modelovania. Spider amp vám všetky rôzne tóny, efekty a konfigurácie z vašich obľúbených umelcov s dotykom tlačidla.

Rozsah pozostáva z Spider IV, Spider ventil MKII, Spider Jam a Mikro Spider.

Spider IV amp pohybuje od 15 Watt Combo až 150 Watt Combo - 150 Watt je tiež dostupná ako samostatný vedúci známy ako Spider IV HD150. Spider IV15 je ideálny pre tých, ktorí doma hrajú alebo pre štúdio a koncert práce kde nízkonapäťové amp môže byť prospešná.

Spider ventil MKII rozsahu prijíma výkon a flexibilitu digitálnej modelovacie techniky a poistky s klasické ventil tón. Riadok 6 zadaný partnerstvo s renomovaných ventil amp výrobcu Reinhold Bogner, ktorý pomáhal s návrhom zosilňovač. Ak hľadáte pre výkon, univerzálnosť a klasické trubice teplo, potom vyzerajú nie ďalej ako Spider ventil MKII.

Spider Jam zavádza výkonom linka 6 amp a efekty modelovanie, slučky nahrávanie a podklad stopy. S viac ako 100 naložené slučke bubon, basová gitara a rytmus skladby hrať skutočné hudobníkov, Spider Jam môže prispieť k zlepšeniu vašej hre, zatiaľ čo baví zablokovania spolu. Amp výstupy pôsobivé 75 wattov elektrickej energie cez všetky 12 "Celestion vlastné reproduktora.

Micro Spider je nízka-napájaný, napájané batériami verzia Spider rozsah. Ideálny pre busking dovolenku, a dokonca aj na výlet autobusom. Micro Spider funkcie integrované chromatické Tuner a spousta efekty predvoľbami pre elektrické a akustické gitary. S hmotnostou len 7 libier, Micro Spider stavia 6 wattov objemu a je veľmi prenosný.

Line 6 umelcov

Linka 6 uživatelia patri:

Benny Rietveld (Santana),
Ed O'Brien (Radiohead),
Rob Harris (Jamiroquai)
Jason Freese (Green Day),
Jon tlačidlo (Sheryl Crow),
Richard Fortis (Guns N "Roses),
Robin Le Mesurier (Rod Stewart),
Roland Orzabal (Tears For Fears)

A mnoho viac zname umelcov!

Line 6 gitara Amp Novinky

Teraz pančuchu Fender Custom Shop Custom Shop Eric Clapton Podpis Strats

Pýcha najlepšie dni preč Eric Clapton Signature Start vyjadruje classic Fender osobnosti doplnený počet nepredvídateľný moderné kúsky.... Viac »

Music Man uvoľnenie nové Cutlass gitara s snímače HSS

Budova na úspech ich Cutlass položky, Music Man berieme Obľ osvedčený a univerzálnejší ako inokedy s extra pickup.... Viac »

Fender oznamuje svoje prvé predpisy o Rosewood

Dohody CITES v minulom roku Fender oznámila, že rozsah ich Elite gitary a basy budú podliehať prísnej regulácii a náhradného lesa.... Viac »