Line 6 ampérov elektrická gitara

Gear4Music.com

Založená až v roku 1996, Line 6 stanovené na misii zmiešajte výkon modernej technológie s ctnosti vintage elektroniky. Tak, že uvoľníte prvý digitálny modelovanie amp neskôr v tomto roku, dali gitaristi zosilňovač, že by mohol napodobniť charaktery svetovo najznámejších ampérov. View All Information

Najpopulárnejšie gitarové zosilňovače Line 6

Prvých 4 produktov

Line 6 ampérov gitara

Prúdový rozsah amp linka 6 sa točí okolo svojej uctíván Spider technológie. Spider technológia je založený okolo amp a efekty modelovania. Spider amp vám všetky rôzne tóny, efekty a konfigurácie z vašich obľúbených umelcov s dotykom tlačidla.

Rozsah pozostáva z Spider IV, Spider ventil MKII, Spider Jam a Mikro Spider.

Spider IV amp pohybuje od 15 Watt Combo až 150 Watt Combo - 150 Watt je tiež dostupná ako samostatný vedúci známy ako Spider IV HD150. Spider IV15 je ideálny pre tých, ktorí doma hrajú alebo pre štúdio a koncert práce kde nízkonapäťové amp môže byť prospešná.

Spider ventil MKII rozsahu prijíma výkon a flexibilitu digitálnej modelovacie techniky a poistky s klasické ventil tón. Riadok 6 zadaný partnerstvo s renomovaných ventil amp výrobcu Reinhold Bogner, ktorý pomáhal s návrhom zosilňovač. Ak hľadáte pre výkon, univerzálnosť a klasické trubice teplo, potom vyzerajú nie ďalej ako Spider ventil MKII.

Spider Jam zavádza výkonom linka 6 amp a efekty modelovanie, slučky nahrávanie a podklad stopy. S viac ako 100 naložené slučke bubon, basová gitara a rytmus skladby hrať skutočné hudobníkov, Spider Jam môže prispieť k zlepšeniu vašej hre, zatiaľ čo baví zablokovania spolu. Amp výstupy pôsobivé 75 wattov elektrickej energie cez všetky 12 "Celestion vlastné reproduktora.

Micro Spider je nízka-napájaný, napájané batériami verzia Spider rozsah. Ideálny pre busking dovolenku, a dokonca aj na výlet autobusom. Micro Spider funkcie integrované chromatické Tuner a spousta efekty predvoľbami pre elektrické a akustické gitary. S hmotnostou len 7 libier, Micro Spider stavia 6 wattov objemu a je veľmi prenosný.

Line 6 umelcov

Linka 6 uživatelia patri:

Benny Rietveld (Santana),
Ed O'Brien (Radiohead),
Rob Harris (Jamiroquai)
Jason Freese (Green Day),
Jon tlačidlo (Sheryl Crow),
Richard Fortis (Guns N "Roses),
Robin Le Mesurier (Rod Stewart),
Roland Orzabal (Tears For Fears)

A mnoho viac zname umelcov!