Korg syntetizátory

Gear4Music.com

Korg syntetizátory majú povesť pre jedinečný, hrubé zvuky - niekedy od vydania MS-10 a MS-20 , Korg je názov bol jeden dominantný tie elektronickej hudby. Pôvodom ako venture medzi Nočný klub majiteľ a Akordeon hráč, Korg bola založená v roku 1962 v Tokiu, Japonsko. View All Information

Korg Synths & moduly

Prvých 51 produktov

O Korg Synths & moduly

Korg sú tiež známe pre ich zmes pro-quality zvuky a jednoduché použitie rozhrania. MicroKorg a MicroKorg XL sú vynikajúcimi príkladmi tohto – používajú v pásmach, hudobníkov a hobbyists po celom svete, dávajú realistické Vintage tóny v zdrobnenina balíkov.

Ďalší populárny produkt riadok je Electribe syntetizátor / rozsah prístroja na odoberanie vzoriek, jeden z popredných sekvencer založené synth a bubon stroje na svete.

Pracovné stanovištia funkciu silne Korg rozsahu - M50 a M3 stanovíšť a známy Radias syntetizátor-všetky dostupné na Gear4music.com.

Ako je lídrom v oblasti elektronických hudobných nástrojov, Korg úplne predefinovať sveta interaktívnym klávesové nástroje.

Korg Novinky

Korg Kronos HD-1 High Definition zvuk motora

HD-1 - vlajková loď PCM, odber vzoriek a Wave sekvenovania zvuk motora na Korg Kronos.... Viac »

Korg Kronos CX-3 varhany zvuk motora

Tretie pokračovanie Kronos zvuk motorov sa podrobnejšie pozrieť na CX-3 Tonewheel organ.... Viac »

Korg Kronos - EP-1 zvuk motora

Budeme sa bližšie pozrieť na EP-1 klavír zvuk v našej druhej splátky tónov, ktoré robia Korg Kronos vystúpiť zo správnych dôvodov.... Viac »