Korg syntetizátory

Gear4Music.com

Korg syntetizátory majú povesť pre jedinečný, hrubé zvuky - niekedy od vydania MS-10 a MS-20 , Korg je názov bol jeden dominantný tie elektronickej hudby. Pôvodom ako venture medzi Nočný klub majiteľ a Akordeon hráč, Korg bola založená v roku 1962 v Tokiu, Japonsko. View All Information

Korg Synths & moduly

Prvých 63 produktov

O Korg Synths & moduly

Korg sú tiež známe pre ich zmes pro-quality zvuky a jednoduché použitie rozhrania. MicroKorg a MicroKorg XL sú vynikajúcimi príkladmi tohto – používajú v pásmach, hudobníkov a hobbyists po celom svete, dávajú realistické Vintage tóny v zdrobnenina balíkov.

Ďalší populárny produkt riadok je Electribe syntetizátor / rozsah prístroja na odoberanie vzoriek, jeden z popredných sekvencer založené synth a bubon stroje na svete.

Pracovné stanovištia funkciu silne Korg rozsahu - M50 a M3 stanovíšť a známy Radias syntetizátor-všetky dostupné na Gear4music.com.

Ako je lídrom v oblasti elektronických hudobných nástrojov, Korg úplne predefinovať sveta interaktívnym klávesové nástroje.

Korg Novinky

KORG Gadget aktualizácie a voľný Mac "Lite" verziu

Predstavujeme zbrusu nový update k pôvodnému firmware, KORG-Gadget dostane kompletnou rekonštrukciou ako aj zbrusu nový "lite" verziu.... Viac »

MUSIKMESSE 2017: KORG G1 Air digitálne Piano, KRONOS LS, SV-1

Zabil nových reinterpretácií a známe tváre topánka, KORG predstaví novinky pre tento let Musikmesse vo Frankfurte nad Mohanom.... Viac »

NAMM 2017: Korg Arp Odyssey, MS-20 Mini, Kronos, Platinum, TM-50

S rôznymi novými doplnkami ich 2017 line-up, Korg prezradiť tajomstvo o ich nových revamps, aktualizácie a výrobky, ktoré sa objavujú na NAMM... Viac »