Korg syntetizátory

Gear4Music.com

Korg syntetizátory majú povesť pre jedinečný, hrubé zvuky - niekedy od vydania MS-10 a MS-20 , Korg je názov bol jeden dominantný tie elektronickej hudby. Pôvodom ako venture medzi Nočný klub majiteľ a Akordeon hráč, Korg bola založená v roku 1962 v Tokiu, Japonsko. View All Information

Korg Synths & moduly

Prvých 56 produktov

O Korg Synths & moduly

Korg sú tiež známe pre ich zmes pro-quality zvuky a jednoduché použitie rozhrania. MicroKorg a MicroKorg XL sú vynikajúcimi príkladmi tohto – používajú v pásmach, hudobníkov a hobbyists po celom svete, dávajú realistické Vintage tóny v zdrobnenina balíkov.

Ďalší populárny produkt riadok je Electribe syntetizátor / rozsah prístroja na odoberanie vzoriek, jeden z popredných sekvencer založené synth a bubon stroje na svete.

Pracovné stanovištia funkciu silne Korg rozsahu - M50 a M3 stanovíšť a známy Radias syntetizátor-všetky dostupné na Gear4music.com.

Ako je lídrom v oblasti elektronických hudobných nástrojov, Korg úplne predefinovať sveta interaktívnym klávesové nástroje.

Korg Novinky

Korg oznamuje, že ctený Synth "Wavestation" je teraz k dispozícii pre iOS zariadenia

Priamo z 90, legendárny synth dostal moderného človeka, aby všestrannejšie ako kedykoľvek predtým... Viac »

"Preplňovaný" svoju kreativitu s Korg

Tí, ktorí si zakúpia KRONOS, OKREM, KROSS, Minilogue, Electribe, Electribe S, KingKORG alebo Pa4x, wil byť elligible dostávať zadarmo Korg USB/SD kartu, ktorá môže mať vaše hranie na ďalšiu úroveň... Viac »

Korg oznamuje rozšírenie po posledných Korg ARP Odyssey Duophonic analógový syntetizátor propagácie

Korg's nedávne propagácie v ktorom zákazník, ktorý kupuje Korg ARP Odyssey Duophonic analógový syntetizátor je nárok na bezplatné SQ 2 x 8 analógových krok sekvencer, sa teraz rozšíril až do 31. decembra.... Viac »