Korg syntetizátory

Gear4Music.com

Korg syntetizátory majú povesť pre jedinečný, hrubé zvuky - niekedy od vydania MS-10 a MS-20 , Korg je názov bol jeden dominantný tie elektronickej hudby. Pôvodom ako venture medzi Nočný klub majiteľ a Akordeon hráč, Korg bola založená v roku 1962 v Tokiu, Japonsko. View All Information

Korg Synths & moduly

Prvých 54 produktov

O Korg Synths & moduly

Korg sú tiež známe pre ich zmes pro-quality zvuky a jednoduché použitie rozhrania. MicroKorg a MicroKorg XL sú vynikajúcimi príkladmi tohto – používajú v pásmach, hudobníkov a hobbyists po celom svete, dávajú realistické Vintage tóny v zdrobnenina balíkov.

Ďalší populárny produkt riadok je Electribe syntetizátor / rozsah prístroja na odoberanie vzoriek, jeden z popredných sekvencer založené synth a bubon stroje na svete.

Pracovné stanovištia funkciu silne Korg rozsahu - M50 a M3 stanovíšť a známy Radias syntetizátor-všetky dostupné na Gear4music.com.

Ako je lídrom v oblasti elektronických hudobných nástrojov, Korg úplne predefinovať sveta interaktívnym klávesové nástroje.

Korg Novinky

Musikmesse 2016: KORG Zdvihnite veko na StageMan 80

KORG zrušila veko na nový multi-funkčné a vysoko prenosný PA zosilňovač.... Viac »

Musikmesse 2016: KORG Pa4X orientálna profesionálny aranžér oznámil

KORG zaviesť orientálne vydanie svet je best-selling aranžér klávesnice!... Viac »

Korg Volca FM ďalšie podrobnosti prepustený - Predobjednávka teraz!

Korg Volca FM je k dispozícii pre pre-order teraz na 129.00 (GBP) a očakáva sa, že dorazí Gear4music v máji 2016.... Viac »