Ibanez basová gitara

Gear4Music.com

Ibanez bas gitary sa vykazujú po celom svete, pretože niektoré z najlepších kontrabasy k dispozícii. View All Information

Balíky Ibanez basová gitara

Prvých 3 produktov

Ibanez basová gitara

Prvých 78 produktov

Ibanez bas gitary Info

Ibanez bas gitary stali zbraň voľby pre mnohé z najznámejších a väčšina inovačných basisti vo svete, vrátane:Peter Iwes v plamenech
Sharlee D'Angelo z Arch Enemy
Paul Romanko tiene Fall
Gerard Veasley
Gary Willis


Dnes Ibanez naďalej výrobcu a produkovať radikálne vzory a dokončí ich basové gitary. Sústavne produkujú niektoré z najviac žiaduce limitovaná edícia basové gitary, Ibanez sa neustále aktualizuje ich výber kontrabasy.Na Gear4music.com ponúkame rozsiahly výber Ibanez basové gitary na niektoré z najnižšej ceny nájdete na internete v Spojenom kráľovstve. Ibanez sú jedným z našich vedúcich značiek basová gitara a ako dôsledok máme veľmi blízky pracovný vzťah s nimi - zabezpečujeme náš Ibanez basová gitara rozsah predstavujú najnovšie a najväčšie k dispozícii.

Ibanez basová gitara Novinky

Letné NAMM 2016: Nový Ibanez Artwood Vintage Thermo-veku akustické gitary

Ibanez pridal šesť nových gitary na ich rozsiahle akustickej gitary.... Viac »

NAMM 2016: Ibanez oznamuje nové neskutočný modré praskla RG, podpis periférie Guitar a Mini gitara pedále

Ibanez gitary zrušila veko na nový RGDIX7MPB-SBB - neskutočný Blue praskla, Jake Bowen podpis JBM20 (okraji) spolu s Ibanez Analog Delay Mini, Chorus Mini a Super Metal Mini.... Viac »

NAMM 2015: Ibanez 2015 elektrické gitary

Ibanez oznámila svoje nové sortiment elektrických gitár na rok 2015. Tu je náš výber najlepších.... Viac »

Ibanez Team Up s Korg Kaoss Pad RG gitary a basy SR

Ibanez vytvorili na RGKP6 gitaru a basu SRKP4 s špeciálneho priestoru pre Korg kaoss mini pad 2S, umožní vám experimentovať s váš hudobný identitu.... Viac »