Procesory na spracovanie signálov

So širokou škálou procesorov na spracovanie signálov k dispozícii, na Gear4music.com máme všetko od efektov až po dynamiku, od ekvalizérov až po prevodníky tých vedúcich značiek ako Behringer, ART, Korg, Peavey a mnoho ďalších. Máme k dispozícii tie najlacnejšie procesory na spracovanie signálov, čo robí z Gear4music.com jedného z najlepších internetových hudobných supermarketov.

View All Information

Najobľúbenejšie signálové procesory

O procesoroch na spracovanie signálov

Procesor na spracovanie signálu je zariadenie, ktoré upravuje zvukový signál efektami. Vo väčšine prípadov, spolu s elektronickým hardvérom alebo počítačovým softvérom, je možné pridať aj efekty ako napríklad reverb, delay a EQ. Procesory na spracovanie signálov sa dajú použiť pri živých predstaveniach alebo v nahrávacích štúdiách na manipulovanie zvuku, jeho úpravu, efektovanie a zvýšenie zvukových signálov.

Procesory na spracovanie signálov - Novinky

NAMM 2016: JHS pedále uvoľniť viac informácií o Lunchbox 500 séria

JHS pedále Lunchbox 500 séria - JHS' najviac uctievaný gitarové efekty v novej štúdio-ready formát pre aplikácie s bicie, spev a viac.... Viac »

NAMM 2016: JHS pedále dráždiť nový Lunchbox 500 séria

JHS pedále dala žalobníček náhľad ich Lunchbox 500 séria produktov, ktorá bude predstavená na NAMM 2016 officilly.... Viac »

Focusrite ISA jeden analógový predzosilňovač - 20% zľava

Focusrite ponúkame 20% zľavu ISA jeden mikrofón predzosilňovač, iba po obmedzenú dobu.... Viac »