Martin akusticke gitary

Martin gitary bola založená v roku 1833, a teraz je jedným z najstarších výrobcov gitary okolo dnes. Sú zodpovedné za rozvoj mnohých konštrukčných a techniky, ktoré sa teraz stali normami akustickú gitaru design. View All Information

Martin akustické gitary

Prvých 46 produktov

Martin Elektro akustické gitary

Prvých 59 produktov

O Martin gitary

Martin gitary sú vybraní mnohé moderné hráči, značky natiahnutý jeho bohaté dedičstvo. Hral Johnny Cash a Elvis, aktuálne Martin veľvyslancov patrí Ed Sheeran a Gaslight hymna.

Mnohé z Martina aktuálne remeselníkov sú rodinní príslušníci Martin, teraz v šiestej generácie a prekonal 1 milión gitary v "míľnik.

"Starostlivosť a trpezlivosť" sú dva najdôležitejšie aspekty aby skvelá gitara, povedal Frank Henry Martin viac ako 80 rokmi. Že Étos vykonáva v továrni Martin v Pensylvánii, kde spoločnosť snažiť každý gitary najväčší oni niekedy produkoval.

Martin gitara Novinky

Pozor: Martin gitary - Balada o Dreadnought

Gitara Martin odhaliť zadanie-víťazný dokumentárne Martin Dreadnought - gitara, ktoré obstáli v skúške času a získal jeho miesto v akustické folklóru.... Viac »

Fender ponoriť do uší Monitor územie

Svet-preslávený gitara výrobca ponúka päť nových modelov do uší monitor v ich najnovšiu podnik.... Viac »

D'Addario zaviesť Humiditrak

D'Addario zaviesť Humiditrak - prístroj, ktorý žije vo vnútri gitaru prípadu a poskytuje real-time stave aktualizácie cez smartphone aplikáciu tak, aby ste si dávať pozor na tú sekeru.... Viac »