Martin gitary

Gear4Music.com

Martin gitary bola založená v roku 1833, a teraz je jedným z najstarších výrobcov gitary okolo dnes. Sú zodpovedné za rozvoj mnohých konštrukčných a techniky, ktoré sa teraz stali normami akustickú gitaru design. View All Information

Najobľúbenejšie Martin gitary

Prvých 24 produktov

O Martin gitary

Martin gitary sú vybraní mnohé moderné hráči, značky natiahnutý jeho bohaté dedičstvo. Hral Johnny Cash a Elvis, aktuálne Martin veľvyslancov patrí Ed Sheeran a Gaslight hymna.

Mnohé z Martina aktuálne remeselníkov sú rodinní príslušníci Martin, teraz v šiestej generácie a prekonal 1 milión gitary v "míľnik.

"Starostlivosť a trpezlivosť" sú dva najdôležitejšie aspekty aby skvelá gitara, povedal Frank Henry Martin viac ako 80 rokmi. Že Étos vykonáva v továrni Martin v Pensylvánii, kde spoločnosť snažiť každý gitary najväčší oni niekedy produkoval.

Martin gitara Novinky

Ed Sheeran podpis "rozdeliť" gitary k dispozícii pre pre-objednávok

Prostredníctvom spolupráce s Martin, Sheeran's najnovšie podpis model ponúka umelecké diela z jeho posledného albumu "÷" a bol postavený na jeho presné špecifikácie.... Viac »

MUSIKMESSE 2017: Martin letného času a DSTG a 0-18 gitary

Napísal ako viac cenovo dostupné alternatívy z Martin na tohtoročnom Musikmesse tieto úplne nové modely vykazujú sofistikované vyznenie estetického a ikonický.... Viac »

Tanglewood's Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Melding tradície s moderným výrobným technológiám Tanglewood's Sundance výkon Pro Series ponúkajú hráč jedinečný tón s výraznou osobnosťou.... Viac »