Audio editačny softver

Audio editacia softver može byť použity v mnohych oblastiach siahajucich od hudby Mastering, Audio vizualne a ADR. Audio editačne baliky prichadzaju s roznymi funkciami od užitočna utilita nastroje pre strihanie a editaciu audio suborov, kreativne efekty Suites pre audio manipulacia a miešania.

View All Information

Audio editačný softvér

Prvých 38 produktov

O editačný Software

Zvukove editačny softver je termin použivany na opis počitačove programy použite pre post-produkcie stvarnenie digitalne audio alebo editacia audio segmenty. Tento proces zahŕňa vytvorenie finalny mix alebo upraviť trať, pripravene ho prijať majster ukladacie zariadenie. Tento proces može zahŕňať upravu slabne, normalizacia objem a odraža track do jeho konečnej podobe. Nastroje ako Steinberg Wavelab je priemyselny štandard a ponuka všetky funkcie mastering inžinier mohli potrebovať. Niektore Audio editačny softver tiež umožňuje spracovanie a uprava vzoriek.

Gear4music zasoby široku škalu audio softver od najlepšie vyvojarov Steinberg, naparovat a Sony.

Zvukové úpravy & zvládnutie Novinky

Softube oznamuje Posledná Plug-in Bundle, "zväzok 1"

16 predvoľby k dispozícii používateľom, zväzok 1 ponúka neuveriteľnú hodnotu za peniaze pre dynamické premium tóny... Viac »

Toontrack ponúknuť 25% zľavu EZmix 2 pre nových a existujúcich používateľov

V priebehu októbra, môžete si zakúpiť Toontrack je EZmix 2 miešania softvér a EZmix prednastavených Pack zväzok 25% menej.... Viac »

11-Hudobnej tvorby aplikácie by ste mali vyskúšať

Sme sa pozrieť na 11 aplikácie možno budete chcieť vyskúšať...... Viac »