Bubon stroje

Bubon stroje boli zvuk Hip-Hop a tanečnej hudby po celé desaťročia. Umelci ako rôznorodý ako Timbaland, Orb a New Order urobili Roland pôvodný TR-909 a TR-808 classics hudobné dizajnu.

View All Information

Bubon stroje

Prvých 23 produktov

O bicími automatmi

Bubon stroje využívať vzoriek alebo syntézou s cieľom postupnosti alebo záznam nárazových (príklepových) zložky súčasným použitím podložky alebo tlačidlá. Veľa, ako Elektron Machinedrum zahŕňajú krok sekvencer, aby používatelia mohli sled poraziť krok za krokom. Takéto bubon stroje sú neuveriteľne všestranný ponúka možnosť vytvoriť melodický nárazových (príklepových) sekvencie popri obvyklými bubnovými zvuky. Použitie vzoriek a čas strečink ďalej rozširuje možnosti bicími automatmi môže poskytovať, umožňujú úplne nové zvuky vytvorená z pôvodnej vzorky.

Zvyčajne tiež umožňujú-letieť odberu vzoriek a real-time záznam. Rovnako ako populárne v elektronickej hudby, ich môžu tiež využiť na mieste bubeník, tam, kde nie sú k dispozícii alebo požadované.

Čoraz viac softvér štúdiá začleniť bubon stroj jednotiek, ktoré ponúkajú expanzívna odberu vzoriek spôsobilostí. Použitie MIDI regulátory ako Korg PadKontrol môže dať pocit a interakcie hardvéru bubon stroj softvérový balík.

Bubon stroj Novinky

Zdarma 5-ročná záruka na Roland TD - 30K a TD-30KV V-Pro bicích sád

Roland TD - 30K a bicie súpravy TD-30KV V-Pro teraz prichádzajú s bezplatné 5-ročnou zárukou v obmedzený čas ponuka (k dispozícii len vo veľkej Británii).... Viac »

Musikmesse 2016: Yamaha začatie tri nové DTX elektronických bicích sád

Predstavujeme nový DTX720K, DTX760K a DTX920K, elektronické bicie súprav od Yamaha.... Viac »

Musikmesse 2016: Nord bubon 3 perkusie syntetizátor a modul

Nový Nord bubon 3 kombinuje úžasný hrateľnosť s neobmedzený zvukový dizajn možnosti inovatívnych Nord Drum 2.... Viac »