MIDI regulátory

MIDI kontrolér alebo MIDI Control povrchu je digitálne zariadenie, ktoré vysiela MIDI dáta na iné prístroje schopné prijímať to. Najčastejšie použitie MIDI Controller je ovládanie softvér nástroje používané v počítači. Iné použitie zahŕňajú ovládanie DAW softvér alebo externý hardvér zaslaním MIDI CC ovládanie správy. To je obzvlášť užitočné pri automatizácií koľají v rámci vášho DAW, alebo na ovládanie ovládacích prvkov.

View All Information

Studio MIDI regulátory

Prvých 133 produktov

O MIDI regulátory

Vzory líšiť od tradičných klávesnice forme orientovaný na zadávanie kontroléry - ktoré sa často používajú na spúšť vzoriek alebo hrať bubon stroj softvér – alebo tých, s gombíky a faders na použitie pri miešanie alebo ladenie zvukových signálov. Niektoré MIDI regulátory sú aj uplatňovanie špecifických ako Akai na APC40, ktorý je priamo spojený s Ableton Live softvéru.

Gear4music.com zásob odrody vlajková loď modelov ako napríklad novácii na nulu SL a odpaľovacie.

MIDI radič Novinky

Predám MPD218 a získajte Deep House zadarmo

Propagačné ponuka z Akai beží až do 31. decembra umožňuje užívateľovi preskúmať širokú škálu profesionálnych zvuky na renomovaných MPD218... Viac »

Gear4music teraz pančuchu Native Instruments" Maschine Jam

Vrátane renomovaných Komplete 11, môžu používatelia očakávať neúplný výbušné kreatívne nástroj, ktorý dáva silu vo svojich rukách... Viac »

Presonus oznamuje FaderPort 8

FaderPort 8 prináša ešte väčšiu univerzálnosť a praktickosť a fanúšikovia pôvodnej FaderPort... Viac »