MIDI regulátory

MIDI kontrolér alebo MIDI Control povrchu je digitálne zariadenie, ktoré vysiela MIDI dáta na iné prístroje schopné prijímať to. Najčastejšie použitie MIDI Controller je ovládanie softvér nástroje používané v počítači. Iné použitie zahŕňajú ovládanie DAW softvér alebo externý hardvér zaslaním MIDI CC ovládanie správy. To je obzvlášť užitočné pri automatizácií koľají v rámci vášho DAW, alebo na ovládanie ovládacích prvkov.

View All Information

Studio MIDI regulátory

Prvých 123 produktov

O MIDI regulátory

Vzory líšiť od tradičných klávesnice forme orientovaný na zadávanie kontroléry - ktoré sa často používajú na spúšť vzoriek alebo hrať bubon stroj softvér – alebo tých, s gombíky a faders na použitie pri miešanie alebo ladenie zvukových signálov. Niektoré MIDI regulátory sú aj uplatňovanie špecifických ako Akai na APC40, ktorý je priamo spojený s Ableton Live softvéru.

Gear4music.com zásob odrody vlajková loď modelov ako napríklad novácii na nulu SL a odpaľovacie.

MIDI radič Novinky

Akaije LPK25 a LPD8 teraz k dispozícii za znížené ceny

Tieto kompaktné a extrémne prenosný radiče sú ultimate expresívne hudobný nástroj, umožňuje prehrávať hudbu tak, ako chcete, kdekoľvek chcete.... Viac »

Predám M-Audioje kód série (čierna) získať zadarmo Plugin Suite

Od 1. mája práve až 31 júla existujúcich používateľov a nových zákazníkov dostane plug-in suite hodnote až 350 libier vedľa radič kód... Viac »

MUSIKMESSE 2017: Arturia KeyLab esenciálne radič

Najnovšie oznámenia z Arturia na tento rok Musikmesse, základné radič KeyLab kombinuje ergonomické praktickosť s ohromujúcou tvorivý potenciál.... Viac »