MIDI regulátory

MIDI kontrolér alebo MIDI Control povrchu je digitálne zariadenie, ktoré vysiela MIDI dáta na iné prístroje schopné prijímať to. Najčastejšie použitie MIDI Controller je ovládanie softvér nástroje používané v počítači. Iné použitie zahŕňajú ovládanie DAW softvér alebo externý hardvér zaslaním MIDI CC ovládanie správy. To je obzvlášť užitočné pri automatizácií koľají v rámci vášho DAW, alebo na ovládanie ovládacích prvkov.

View All Information

Studio MIDI regulátory

Prvých 127 produktov

O MIDI regulátory

Vzory líšiť od tradičných klávesnice forme orientovaný na zadávanie kontroléry - ktoré sa často používajú na spúšť vzoriek alebo hrať bubon stroj softvér – alebo tých, s gombíky a faders na použitie pri miešanie alebo ladenie zvukových signálov. Niektoré MIDI regulátory sú aj uplatňovanie špecifických ako Akai na APC40, ktorý je priamo spojený s Ableton Live softvéru.

Gear4music.com zásob odrody vlajková loď modelov ako napríklad novácii na nulu SL a odpaľovacie.

MIDI radič Novinky

NAMM 2017: ROLI zaviesť naživo blok, Lightpad blok a blok slučky

Úplne nový prístup pre vytváranie zvukov, ROLI uvoľniť ďalšiu sadu rezanie-hrana a inovatívne zariadenia na váš hudobný zážitok... Viac »

Denon DJ DJ spustenie #ChangeYourRider v očakávaní vydanie

Pripravujú na najnovší prírastok do Denon DJ DJ rozsah, Denon vydali hlavolam, ktorý poskytuje dôležité stopy, čo môže byť najnovší produkt... Viac »

Novation oznamuje zmenu farby na spustenie Control XL

Meniace farbu od jeho predchádzajúcich grey elegantný čierny, spustenie Control XL je vzhľad bolo znovu predstaviť aby ho zarovno s jeho spustenie tlačidlo a odpaľovacie náprotivky.... Viac »