Vox gitarových zosilňovačov

Gear4Music.com

Vox sú najviac najmä známe pre svoje zosilňovačmi. AC30 a AC15 získané obrovskej popularite v polovici šesťdesiatych rokov, keď sa stal veľmi populárny v britskej scény. Netrvalo dlho, kapelami, ako The Rolling Stones a The Kinks začali pomocou Vox ampéry uprednostňovanie "Top Boost" obvody, ktoré definované pohyb je zvuk. View All Information

Amps VOX praxe

Prvých 18 produktov

VOX kombo zosilovač

Prvých 44 produktov

VOX gitara Amp hláv

Prvých 7 produktov

VOX gitara reproduktor kabín

Prvých 4 produktov

Vox gitarových zosilňovačov

Vox Valvetronix série poistka silu a pružnosť digitálneho solid-state zosilňovač modelovanie, charakter a reakcia amp ventil s využitím elektrónka 12AX7 vo fáze výstupu. Valvetronix zosilňovače sú extrémne všestranné a bude obstarávať pre takmer akýkoľvek gitarista - bez ohľadu na ich štýl, alebo schopnosť. Séria sa skladá z VT15, VT30, VT50 a VT100 ktoré zahŕňajú od 15-w k masívnej 100 wattov energie.

VR ventil reaktora zosilňovače prijať všetky najlepšie vlastnosti zo moderných zosilňovače a zmiešame s najlepšími funkciami vintage zosilňovačov. Pomocou osvedčená a populárna VR obvody, čisté ventil reaktora série možno dosiahnuť takmer akýkoľvek tón z najčistejšie, aby nejšpinavější špinavé. Vinobranie styling dáva aj AC15VR a AC30VR , nadčasový Vox pozrieť.

AC vlastný seriál bol prvýkrát predstavený v roku 1958 a je jedným z História je najviac ctený gitara amp rozsahy - prevažne známy pre zvuk, ktorý vyvolal "Britskej invázie" rockovej hudby. Kreslenie na viac ako 50 rokov skúseností, AC15C1 vlastné 1 x 12 " bol výber nespočetné množstvo gitaristov v celej histórii jeho jedinečný zvuk a funkcie, ako je"Top Boost"obvody. AC30C2 vlastné 2 x 12 " dáva hráčom zdvojnásobiť objem produkcie a funkcie efekty slučky. Na rozdiel od AC30C2, AC30C2X vlastné 2 x 12 " predstavuje dvojicu Celestion Alnico Blue reproduktory.