Činely

na predaj na Gear4music.com

Na Gear4music.com chápeme, že každý bubeník potrebuje niečo iné od ich činelov, kedže Vaše rozhodnutie významne ovplyvní celkový zvuk bubna. Máme obrovský výber činelov k dispozícii, od 6" Splash činelov po 22" Ride činelov, crash činelov, Hi-Hats a China činaelov.

View All Information

Najpredávanejšie činely

O čineloch

Činely sú nevyhnutným nákupom pre bubeníkov – začiatočnícke zostavy obsahujú sady činelov, ale vášniví hráči budú čoskoro chcieť čosi lepšie. Bicie zostavy pre profesionálov sú často balené iba v základnej verzii, čo potom predurčuje nutnosť zadováženia si činelov.

Zildjian činely sa stali vyvolenými u hviezd ako Ronnie Vannucci a máme tie z najlepších tu a k dispozícii, vrátane modelov ZXT. Bob Bryar z MCR sa rozhodol pre Sabian činely, ktoré máme takisto v zásobe, vrátane ich série AAX.

Cymbals News

Gear4music teraz osadenie SJC vlastné Drums

Gear4music sú len Európsky distribútor Massachusetts založená značka SJC vlastné bicie a sú teraz skladovanie celý rad rôznych výrobkov.... Viac »

HODINKY - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-bicie elektronické bicie súpravu

Začlenenie všetkých-nový TD-25 V-Drum modul, ktorý poskytuje dynamické a interaktívne pocit, dve nové Roland V-bicie súpravy nahradiť TD-15.... Viac »

NAMM 2015: Sabian veľké a škaredé činely

Sabian spustili zbrusu novú sadu jazdu činely, veľký a rozsah škaredý. Tieto výkonné činely produkovať zvuk tmavý, ekologické a nedokonalé.... Viac »