Štúdiové monitory

So širokou škálou štúdiových monitorovacích reproduktorov od výrobcov ako Adam, Genelec, Mackie, M-Audio, Alesis a Quested, Gear4music.com poskytuje aj širokú škálu štúdiových monitorov, vrátane Nearfield, Farfield a subwooferov. Štúdiové monitory majú tendenciu byť robustnejšie ako Hi-fi reproduktory, kedže sa musia vedieť vysporiadať s neupravenými zdrojmi zvukov, náhlymi zmenami v hlasitosti a inými vysokotlakovými zvukmi.

View All Information

Najpredávanejšie štúdiové monitory

Prvých 18 produktov

O štúdiových monitoroch

Nearfield monitory, ako napríklad M-Audio BX5, majú zvyčajne nižší prívod energie a sú určené na použitie v uzavretej blízkosti. Subwoofer sa niekedy používa v kombinácii s nearfield reproduktormi na kompenzovanie nedostatku nízkej frekvencie, ktorú vydávajú menšie modely.

Štúdiové monitorovacie reproduktory sú nevyhnutné pri mixovaní zvukov na profesionálnej úrovni. Podávajú priamy výkon a sú určené na to, aby produkovali neskreslený zvuk, takže užívateľ môže mixovať do detailov a presne podľa nahrávaného materiálu.

Štúdiové monitory - Novinky

NAMM 2017: JBL spustenie 705P, 708 P štúdiové monitory

Profesionálnej kvality audio monitory sú chuť rok na tohtoročnom NAMMJ. Dokonale prispôsobivý na každé akustické prostredie, JBL 705P / 708P je všeuměl.... Viac »

NAMM 2017: Dynaudio oznamuje LYD 48 séria monitorov

A premium kvalitný monitor, ktorý využíva starostlivo ručne hardware, séria LYD 48 zaručuje krištáľovo čistý zvuk pri každom použití.... Viac »

ADAM Audio Team Up s Native Instruments ponúknuť používateľom Voľný pluginy

Dva plug-iny v hodnote až 199 EUR, používatelia, ktorí si zakúpia A77X medzi 24/10/2016-31/01/2017 môžete zažiť bezprecedentnú kvalitu zvuku za zlomok ceny.... Viac »