Štúdiové monitory

So širokou škálou štúdiových monitorovacích reproduktorov od výrobcov ako Adam, Genelec, Mackie, M-Audio, Alesis a Quested, Gear4music.com poskytuje aj širokú škálu štúdiových monitorov, vrátane Nearfield, Farfield a subwooferov. Štúdiové monitory majú tendenciu byť robustnejšie ako Hi-fi reproduktory, kedže sa musia vedieť vysporiadať s neupravenými zdrojmi zvukov, náhlymi zmenami v hlasitosti a inými vysokotlakovými zvukmi.

View All Information

Najpredávanejšie štúdiové monitory

Prvých 17 produktov

O štúdiových monitoroch

Nearfield monitory, ako napríklad M-Audio BX5, majú zvyčajne nižší prívod energie a sú určené na použitie v uzavretej blízkosti. Subwoofer sa niekedy používa v kombinácii s nearfield reproduktormi na kompenzovanie nedostatku nízkej frekvencie, ktorú vydávajú menšie modely.

Štúdiové monitorovacie reproduktory sú nevyhnutné pri mixovaní zvukov na profesionálnej úrovni. Podávajú priamy výkon a sú určené na to, aby produkovali neskreslený zvuk, takže užívateľ môže mixovať do detailov a presne podľa nahrávaného materiálu.

Štúdiové monitory - Novinky

ADAM Audio ponuka zľava 10% podpory študentov

Pre tých, ktorí chcú kúpiť pár ADAM audio studio monitory a uloženie peňazí, nehľadajte nič iné! ADAM Audio práve začala svoje študentské Cashback Program.... Viac »

KRK začať nový rozsah radov V

Ponúka novo zrekonštruované vzhľad a dizajn, KRK dodať tovar opäť... Viac »

M-Audio oznámiť dátum príchodu M-38 UK

M-Audio dať detaily na M-38 a jeho príchode do UK brehy... Viac »