Štúdiové monitory

So širokou škálou štúdiových monitorovacích reproduktorov od výrobcov ako Adam, Genelec, Mackie, M-Audio, Alesis a Quested, Gear4music.com poskytuje aj širokú škálu štúdiových monitorov, vrátane Nearfield, Farfield a subwooferov. Štúdiové monitory majú tendenciu byť robustnejšie ako Hi-fi reproduktory, kedže sa musia vedieť vysporiadať s neupravenými zdrojmi zvukov, náhlymi zmenami v hlasitosti a inými vysokotlakovými zvukmi.

View All Information

Najpredávanejšie štúdiové monitory

Prvých 21 produktov

O štúdiových monitoroch

Nearfield monitory, ako napríklad M-Audio BX5, majú zvyčajne nižší prívod energie a sú určené na použitie v uzavretej blízkosti. Subwoofer sa niekedy používa v kombinácii s nearfield reproduktormi na kompenzovanie nedostatku nízkej frekvencie, ktorú vydávajú menšie modely.

Štúdiové monitorovacie reproduktory sú nevyhnutné pri mixovaní zvukov na profesionálnej úrovni. Podávajú priamy výkon a sú určené na to, aby produkovali neskreslený zvuk, takže užívateľ môže mixovať do detailov a presne podľa nahrávaného materiálu.

Štúdiové monitory - Novinky

Oslávili Adam Audio je 7 ročné výročie s A7X pokles cien

Teraz ponúkame zľavu 10% z Adam Audio je kriticky uznávaný A7X monitor na oslavu výročia značky 7 rokov v rámci hudby indsutry... Viac »

JBL LSR6325P Bi-zosilnené štúdiový Monitor zníženia

Vynikajúce zvukové riešenie miešania procesov moderné deň výrobcu, JBL LSR6325P štúdiové monitory sú k dispozícií obrovský redukciou... Viac »

Alesis predstaví M1 Active MKII monitorovať a povýšiť 4 reproduktory

Nová generácia v reprodukciu zvuku, MKII a povýšiť 4 využívať Alesis"ctený výrobnej kvality/dizajn priniesť kvalitu zvuku ako nikdy predtým.... Viac »