Štúdiové monitory

So širokou škálou štúdiových monitorovacích reproduktorov od výrobcov ako Adam, Genelec, Mackie, M-Audio, Alesis a Quested, Gear4music.com poskytuje aj širokú škálu štúdiových monitorov, vrátane Nearfield, Farfield a subwooferov. Štúdiové monitory majú tendenciu byť robustnejšie ako Hi-fi reproduktory, kedže sa musia vedieť vysporiadať s neupravenými zdrojmi zvukov, náhlymi zmenami v hlasitosti a inými vysokotlakovými zvukmi.

View All Information

Najpredávanejšie štúdiové monitory

O štúdiových monitoroch

Nearfield monitory, ako napríklad M-Audio BX5, majú zvyčajne nižší prívod energie a sú určené na použitie v uzavretej blízkosti. Subwoofer sa niekedy používa v kombinácii s nearfield reproduktormi na kompenzovanie nedostatku nízkej frekvencie, ktorú vydávajú menšie modely.

Štúdiové monitorovacie reproduktory sú nevyhnutné pri mixovaní zvukov na profesionálnej úrovni. Podávajú priamy výkon a sú určené na to, aby produkovali neskreslený zvuk, takže užívateľ môže mixovať do detailov a presne podľa nahrávaného materiálu.

Štúdiové monitory - Novinky

Musikmesse 2016: Monitoruje Genelec odhaliť nové SAM

Predstavujeme dva nové prírastky do Smart Active monitorovať rozsah, 8340 a 8350 od Genelec.... Viac »

Musikmesse 2016: Dynaudio Pro odhaliť LYD série štúdiové monitory

Dynaudio Pro vydala oficiálne LYD-5, LYD-7 a LYD 8 štúdiové monitory.... Viac »

NAMM 2016: Alesis oznámiť nový povýšiť štúdiové monitory

Alesis predstaví povýšiť 4 a 5S reproduktory, ktoré dodávajú hlboké basy a ultra-hladké vysokej frekvencie odpovedí.... Viac »