Štúdiové monitory podľa značiek

So širokou škálou štúdiových monitorovacích reproduktorov od výrobcov ako Adam, Genelec, Mackie, M-Audio, Alesis a Quested, Gear4music.com poskytuje aj širokú škálu štúdiových monitorov, vrátane Nearfield, Farfield a subwooferov. Štúdiové monitory majú tendenciu byť robustnejšie ako Hi-fi reproduktory, kedže sa musia vedieť vysporiadať s neupravenými zdrojmi zvukov, náhlymi zmenami v hlasitosti a inými vysokotlakovými zvukmi.

View All Information

Najpredávanejšie štúdiové monitory

Prvých 21 produktov

O štúdiových monitoroch

Štúdiové monitorovacie reproduktory sú nevyhnutné pri mixovaní zvukov na profesionálnej úrovni. Podávajú priamy výkon a sú určené na to, aby produkovali neskreslený zvuk, takže užívateľ môže mixovať do detailov a presne podľa nahrávaného materiálu.

Nearfield monitory, ako napríklad M-Audio BX5, majú zvyčajne nižší prívod energie a sú určené na použitie v uzavretej blízkosti. Subwoofer sa niekedy používa v kombinácii s nearfield reproduktormi na kompenzovanie nedostatku nízkej frekvencie, ktorú vydávajú menšie modely.

Štúdiové monitory - Novinky

Musikmesse 2015: Munro Sonic vajcia 100 monitorovací systém

Vajcia 100 systém monitorovania od Munro Sonic bol navrhnutý poskytovať najväčší presnosť v blízkosti terénnych podmienkach.... Viac »

Focal alfa monitory na sklade!

Najdostupnejšie štúdiové monitory ešte z Focal sú teraz k dispozícii na Gear4music.... Viac »

Musikmesse 2013: Yamaha predstaviť nový HS štúdiový Monitor rozsah

Yamaha spustili nový rad HS štúdiový nearfield monitory - HS5, HS7 a HS8, plus HS8S subwoofer.... Viac »