Zvukové rozhrania

Zvukové rozhranie Vám umožní vytvoriť z Vašich domácich nahrávok nahrávky na profesionálnej úrovni. Na Gear4music.com vieme, aká dôležitá je zvuková kvalita pre Vaše nahrávky - náš sortiment zvukových rozhraní a zvukových kariet poskytuje to najlepšie na konverziu zvukového signálu na vysokokvalitný digitálny formát tak, aby ste boli schopní ho použiť v počítači.

View All Information

Najpopulárnejšie Audio rozhranie

Prvých 18 produktov

O zvukových rozhraniach

Hoci existuje viacero pripojení, ktoré Vám dodajú dostatočnú silu na dobré zvukové výsledky, FireWire je známy hlavne kvôli kvalite pri efektívnejšom prenose dát. Medzi populárne Firewire rozhrania patria MOTU Ultralite a Presonus FireStudio. PCI karty sa vsádzajú vnútorne do zásuvky na základnej doske; v dôsledku čoho si pripojenia vyžadujú break-out boxy/káble.

USB rozhrania majú tendenciu byť najpopulárnejšie kvôli ich štandardnému pripojeniu.

Zvukové rozhrania Novinky

Voľný Universal Audio UAD-2 a 2 QUAD DSP s nákupom 6176 Strip

Skúsenosti komplexný profesionálny štúdiový kvalitu za výbornú hodnotu. Predám 6176 vintage kanál strip & get a-2 QUAD DSP akcelerátor úplne zadarmo.... Viac »

PreSonus predstaví Quantum, ich nejkluzčí rozhranie k dátumu

S impozantné číslo schopností pod jeho pás, Quantum maximalizuje potenciál vášho audio a prináša vám premium triedy kvality v tep... Viac »

Antelope Audio Audio zaviesť vlajková loď Goliáš HD rozhranie

Nastavenie nového standard pre audio rozhrania, Goliáš HD ponúka rad zaujímavých nových funkcií, ktoré rozširujú a vylepšiť vaše audio pre optimálne výsledky... Viac »