Zvukové rozhrania

Zvukové rozhranie Vám umožní vytvoriť z Vašich domácich nahrávok nahrávky na profesionálnej úrovni. Na Gear4music.com vieme, aká dôležitá je zvuková kvalita pre Vaše nahrávky - náš sortiment zvukových rozhraní a zvukových kariet poskytuje to najlepšie na konverziu zvukového signálu na vysokokvalitný digitálny formát tak, aby ste boli schopní ho použiť v počítači.

View All Information

Najpopulárnejšie Audio rozhranie

Prvých 20 produktov

O zvukových rozhraniach

Hoci existuje viacero pripojení, ktoré Vám dodajú dostatočnú silu na dobré zvukové výsledky, FireWire je známy hlavne kvôli kvalite pri efektívnejšom prenose dát. Medzi populárne Firewire rozhrania patria MOTU Ultralite a Presonus FireStudio. PCI karty sa vsádzajú vnútorne do zásuvky na základnej doske; v dôsledku čoho si pripojenia vyžadujú break-out boxy/káble.

USB rozhrania majú tendenciu byť najpopulárnejšie kvôli ich štandardnému pripojeniu.

Zvukové rozhrania Novinky

Focusrite predstaví iTrack jeden Pre kompaktné nahrávanie rozhranie

Schopný zaznamenať gitary a spev, iTrack jeden pred môže pracovať s XLR, alebo Jack vstupmi, umožňujúce cestovanie hudobník jedinečné kreativity.... Viac »

Focusrite's Clarett 2Pre teraz v predaji na Gear4music

Focusrite Clarett 2Pre rozhranie je v predaji na Gear4music. Adept na zaznamenanie spev alebo gitary môžete očakávať dôsledne úžasné výkony.... Viac »

Avid Pro Tools kvarteto a Duet zväzky priniesť obrovské úspory

Rezanie-hrana rozhrania navrhnutý priniesť najnovšie audio nahrávacie technológie, pár majú boli vyrábať profesionálnej kvality kvalitu zvuku pri každom použití... Viac »