Zvukové rozhrania

Zvukové rozhranie Vám umožní vytvoriť z Vašich domácich nahrávok nahrávky na profesionálnej úrovni. Na Gear4music.com vieme, aká dôležitá je zvuková kvalita pre Vaše nahrávky - náš sortiment zvukových rozhraní a zvukových kariet poskytuje to najlepšie na konverziu zvukového signálu na vysokokvalitný digitálny formát tak, aby ste boli schopní ho použiť v počítači.

View All Information

Najpopulárnejšie Audio rozhranie

O zvukových rozhraniach

Hoci existuje viacero pripojení, ktoré Vám dodajú dostatočnú silu na dobré zvukové výsledky, FireWire je známy hlavne kvôli kvalite pri efektívnejšom prenose dát. Medzi populárne Firewire rozhrania patria MOTU Ultralite a Presonus FireStudio. PCI karty sa vsádzajú vnútorne do zásuvky na základnej doske; v dôsledku čoho si pripojenia vyžadujú break-out boxy/káble.

USB rozhrania majú tendenciu byť najpopulárnejšie kvôli ich štandardnému pripojeniu.

Zvukové rozhrania Novinky

Teraz osadenie Antelope Audio

Antelope Audio stáva Posledná značky pridané do nášho rozsiahleho pro audio / štúdio sortimentu... Viac »

Novej generácii Focusrite Scarlett druhý graf porovnania

Pozrite sa na porovnanie našej druhej generácii Focusrite Scarlett zabezpečiť, že dostanete Scarlett, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám sonic.... Viac »

Voľný Plug-iny s kúpou univerzálny Audio Apollo Rack rozhraní

Univerzálny Audio teraz ponúka zadarmo plug-inov v obmedzený čas ponuka s nákupom akéhokoľvek nového Apollo rackmount audio rozhranie.... Viac »