Zvukové rozhrania

Zvukové rozhranie Vám umožní vytvoriť z Vašich domácich nahrávok nahrávky na profesionálnej úrovni. Na Gear4music.com vieme, aká dôležitá je zvuková kvalita pre Vaše nahrávky - náš sortiment zvukových rozhraní a zvukových kariet poskytuje to najlepšie na konverziu zvukového signálu na vysokokvalitný digitálny formát tak, aby ste boli schopní ho použiť v počítači.

View All Information

Najpopulárnejšie Audio rozhranie

O zvukových rozhraniach

Hoci existuje viacero pripojení, ktoré Vám dodajú dostatočnú silu na dobré zvukové výsledky, FireWire je známy hlavne kvôli kvalite pri efektívnejšom prenose dát. Medzi populárne Firewire rozhrania patria MOTU Ultralite a Presonus FireStudio. PCI karty sa vsádzajú vnútorne do zásuvky na základnej doske; v dôsledku čoho si pripojenia vyžadujú break-out boxy/káble.

USB rozhrania majú tendenciu byť najpopulárnejšie kvôli ich štandardnému pripojeniu.

Zvukové rozhrania Novinky

Avid Pro Tools kvarteto a Duet zväzky priniesť obrovské úspory

Rezanie-hrana rozhrania navrhnutý priniesť najnovšie audio nahrávacie technológie, pár majú boli vyrábať profesionálnej kvality kvalitu zvuku pri každom použití... Viac »

NAMM 2017: Mackie uvoľnenie veľký gombík štúdiový Monitor rozhrania

Mackieje veľký gombík Studio rozhranie pokračuje dedičstvo jej predchodcov, presadzuje rôzne nové funkcie a zaujímavé tech zopakoval jeho triumfálnom návrate.... Viac »

NAMM 2017: RME predstaví rozhranie Fireface UFX II

Využívaním stav art nahrávanie a prehrávanie operáciu, Fireface UFX II rozhranie spája premium kvality výroby s ďalšiu úroveň kvality zvuku... Viac »