Zvukové rozhrania

Zvukové rozhranie Vám umožní vytvoriť z Vašich domácich nahrávok nahrávky na profesionálnej úrovni. Na Gear4music.com vieme, aká dôležitá je zvuková kvalita pre Vaše nahrávky - náš sortiment zvukových rozhraní a zvukových kariet poskytuje to najlepšie na konverziu zvukového signálu na vysokokvalitný digitálny formát tak, aby ste boli schopní ho použiť v počítači.

View All Information

Najpopulárnejšie Audio rozhranie

Prvých 20 produktov

O zvukových rozhraniach

Hoci existuje viacero pripojení, ktoré Vám dodajú dostatočnú silu na dobré zvukové výsledky, FireWire je známy hlavne kvôli kvalite pri efektívnejšom prenose dát. Medzi populárne Firewire rozhrania patria MOTU Ultralite a Presonus FireStudio. PCI karty sa vsádzajú vnútorne do zásuvky na základnej doske; v dôsledku čoho si pripojenia vyžadujú break-out boxy/káble.

USB rozhrania majú tendenciu byť najpopulárnejšie kvôli ich štandardnému pripojeniu.

Zvukové rozhrania Novinky

iZotope uvoľniť zadarmo Plug-In: neutríno

Priniesť svoje mixy pozitíva s iZotope & rsquo; s free neutríno plug-in. Vložte ju na niekoľko stôp v relácii vytvoriť lepšie-vyvážené zmesi bez obetovania dynamics.... Viac »

iZotope RX Plug-in Pack podporu pre obmedzené len raz

iZotope RX Plug-in Pack propagácie ponuknutá 29. September 2016... Viac »

Universal Audio spustenie Limited čas ponúka riešenie

Univerzálny Audio vám ponúkajú šancu získať nejaký Unison predzosilňovač plugin zdarma pri registrácii akékoľvek nové univerzálne Rackmount Apollo Audio... Viac »