Zvukové rozhrania

Zvukové rozhranie Vám umožní vytvoriť z Vašich domácich nahrávok nahrávky na profesionálnej úrovni. Na Gear4music.com vieme, aká dôležitá je zvuková kvalita pre Vaše nahrávky - náš sortiment zvukových rozhraní a zvukových kariet poskytuje to najlepšie na konverziu zvukového signálu na vysokokvalitný digitálny formát tak, aby ste boli schopní ho použiť v počítači.

View All Information

Najpopulárnejšie Audio rozhranie

O zvukových rozhraniach

Hoci existuje viacero pripojení, ktoré Vám dodajú dostatočnú silu na dobré zvukové výsledky, FireWire je známy hlavne kvôli kvalite pri efektívnejšom prenose dát. Medzi populárne Firewire rozhrania patria MOTU Ultralite a Presonus FireStudio. PCI karty sa vsádzajú vnútorne do zásuvky na základnej doske; v dôsledku čoho si pripojenia vyžadujú break-out boxy/káble.

USB rozhrania majú tendenciu byť najpopulárnejšie kvôli ich štandardnému pripojeniu.

Zvukové rozhrania Novinky

Focusrite poskytovať aktualizácie a ponuky pre Clarett rozhrania

Nový windows ovládače nainštalované a veľké úspory na vybraných modelov, Focusrite dávame vám viac a viac dôvodov, prečo byť Veselé tohtoročné Vianoce... Viac »

Antelope Audio teraz ponúka zadarmo licenciu pre PreSonus Studio jeden pre zákazníkov, ktorí nakupujú vybrané rozhrania

Tých, ktorí si zakúpia Zen Tour, Zen Studio, Orion Studio, Orion 32, Orion 32 alebo Goliáš rozhranie budú mať nárok získať bezplatnú kópiu PreSonus' Studio jedna... Viac »

Native Instruments oznamuje ponúk na Komplete Kontrol a Komplete Audio 6

Ponúka až 80 libier na sérii Kontrol, pričom znižujeme cenu Komplete Audio 6 149 libier, dostať vaša šanca používať popredných svetových hardware neuveriteľne zľavnenú cenu... Viac »