Gibson gitary

Gear4Music.com

Gibson má prísť po ceste, pretože spoločnosť bola založená pred vyše 100 rokmi. Z pôvodne výroba mandolíny, sú teraz zodpovedný za vydávanie sveta gitaru niektoré z najvýraznejších elektrická gitara vzory na trhu, predovšetkým Les Paul a gt, ako aj Flying V a Explorer modely. View All Information

Gibson sản phẩm bán chạy

Prvých 17 produktov

O Gibson

Zakladateľ Gibson Orville Gibson vyrábať Mandolins v Michigane, neskoré 1890s. Vynašiel prvý archtop gitary používa rovnaký typ arch Top nájsť na husle. V 1930 to boli Gibson tiež tvorby flattop akustické gitary, ako aj prvý komerčne dostupné dutá telies elektrická gitara.

Neskôr v začiatku 1950, Gibson zavedené jeho prvých a najobľúbenejšie gitara doteraz, Les Pual ako elektrickú gitaru bol rastie v popularite. Odvtedy Les Paul, sa stal jedným z najviac rozoznateľné a populárne gitary, používajú Jimmy Page, Keith Richards, Jeff Beck, Pete Townsend, lomka a veľa viac kultový kytaristů.

Gibson tiež uvoľní ostatné populárne modely, ako napríklad SG, ES-335, Explorer, Flying V a mnoho iných gitary, ktoré sa používajú pri všetkých žánrov hudby z rock, pop, reggae na blues. Že na iba 50 licencovaných obchodníkov UK Gibson môžeme ponúknuť fantastické výber Gibson elektrické gitary, akustické gitary, basové gitary a príslušenstvo naraz najnižších cien na internete.

Gibson Novinky

Gibson uvoľnenie hodinky drahšie ako Standard Les Paul gitara

Prostredníctvom spolupráce s výrobcovia hodiniek Raymond Weil, Gibson's "Nezávislý" pozerať dvojice extravagancie a hudobne nápaditý dizajn s ohromujúce výsledky... Viac »

NAMM 2017: Gibson 2017 tradičný s vysokým výkonom, séria S

Odhaľujú ich nový rad vysoko dostupné série S Gibson v miske dirt na ich 2017 Line up vrátane tradičnej série, High Performance Series a ďalších.... Viac »

Gear4music sa osadenie Gibson 2017 rozsah

Prináša žiarivé splash farieb, variácie na klasické modely a jedinečnú tón, Gear4music hrdí na Gibson 2017 sortiment.... Viac »