Ampeg basová gitara zosilňovače

Gear4Music.com

Ampeg basová gitara zosilňovače začal život v roku 1946 a Ampeg je teraz jedným z najväčších mien v ozvučenie pre basu. V roku 1960 Ampeg vytvorené kombo s názvom Portaflex, ktorý sa stal štandardný basové kombo počas nasledujúcich dvoch desaťročí a je stále silné. Počas roku 1969 Ampeg bol prvý využiť 300 wattov energie pri ich vytváraní SVT, ktoré sa stalo jedným z najvyhľadávanejších po fáze zosilňovačov okolo. View All Information

Najobľúbenejšie Ampeg basová gitara zosilňovače

Prvých 17 produktov

Ampeg míľniky

1960 Ampeg zavádza Portaflex zosilňovač basov. Naladení a predné portovaný, uzavretý zadnej Portaflex nastavuje nový štandard pre tón, skrinka a reproduktor efektivitu a pohodlie v ozvučenie pre basu.

1966 Ampeg zaviesť elektrické basy, ktorý láskavo spomenúť vzpriamený bas s prejdite v tvare headstocks, f-diery a Mystery Pickup!

1969 Ampeg spustenie 300 wattový SVT trubice zosilňovače na NAMM show a Rolling Stones vziať na turné 69 a 72.

1988 Ampeg vytvára deväť stôp vysoký, 720 libra obrie SVT zosilňovač, ktorý do Guinessovej knihy rekordov názvy svetových najväčších pracuje zosilňovač!

Ampeg News

Darkglass elektronika teraz k dispozícii na Gear4music

Komplexný výber pedále a zosilňovač, ktorý sľubuje premium tónu, Darkglass Electronics sú odpovede na všetky vaše basov súvisiace modlitby.... Viac »

Orange zosilňovačov odhaliť Crush basy, 25, 50 a 100 kombá

Orange zosilňovače oficiálne odhalil tri nové basové kombo zosilňovačov na Crush série.... Viac »

Leto 2016 NAMM: Fender oznámiť vlastné "57 Tweed a Bassman 800 zosilňovače

Fender ešte päť nových produktov do ich širokú škálu zosilňovače.... Viac »