Cajons

Cajon sa rýchlo stáva jedným z najpopulárnejších bicie nástroje v dnešnom rozmanité hudobnej scény, ale je myšlienka k boli pôvodne vyvinuté po celom pobreží Peru v poloviny 19. Cajons sú ideálne pre použitie v latinčine a World music alebo tie unplugged akustické koncerty a venkovní predstavenie.

View All Information

Najobľubenejšie Cajons

Prvých 24 produktov

Cajon príslušenstvo a hardvér

Prvých 55 produktov

O Cajons

Cajon bubon je jednoduchy nastroj s komplexne zvuk. Niektori ľudia veria, že Cajon pochadza z použivania prepravne debny ako improvizovane bicie nastroje. Od tychto skromnych začiatkov Cajon je teraz obrovsky popularny nastroj najdeny v mnohych roznych druhov hudby.

Cajon robi rozne zvuky v zavislosti od toho, kde a ako je pripadlo - všetko od hlbokych basov zvukovy efekt ostre snare. To poskytuje cely rytmicku sekciu či kona ako sučasť širšej komplet Cajon je silnym nastrojom v rukach začiatočnikov aj odbornikmi.

Cajon hrači tam su žiadne pravidla. Začiatočnik može ľahko prehovoriť, dobry rytmus z bubna, ale v rukach odbornika Cajon produkuje bohaty, rezonančne a komplexne zvuk. S trochou praxe može každy začiatočnik začať zvladnuť jemnosti Cajon!

Cajon Novinky

Gear4music teraz osadenie SJC vlastné Drums

Gear4music sú len Európsky distribútor Massachusetts založená značka SJC vlastné bicie a sú teraz skladovanie celý rad rôznych výrobkov.... Viac »

NAMM 2016: Roland odhaliť Hybrid nástroje ES-10 EL Cajon

Zavedenie inovačných elektronických vrstvené cajon od spoločnosti Roland.... Viac »

HODINKY - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-bicie elektronické bicie súpravu

Začlenenie všetkých-nový TD-25 V-Drum modul, ktorý poskytuje dynamické a interaktívne pocit, dve nové Roland V-bicie súpravy nahradiť TD-15.... Viac »