Cajons

Cajon sa rýchlo stáva jedným z najpopulárnejších bicie nástroje v dnešnom rozmanité hudobnej scény, ale je myšlienka k boli pôvodne vyvinuté po celom pobreží Peru v poloviny 19. Cajons sú ideálne pre použitie v latinčine a World music alebo tie unplugged akustické koncerty a venkovní predstavenie.

View All Information

Najobľubenejšie Cajons

Prvých 25 produktov

Cajon príslušenstvo a hardvér

Prvých 84 produktov

O Cajons

Cajon bubon je jednoduchy nastroj s komplexne zvuk. Niektori ľudia veria, že Cajon pochadza z použivania prepravne debny ako improvizovane bicie nastroje. Od tychto skromnych začiatkov Cajon je teraz obrovsky popularny nastroj najdeny v mnohych roznych druhov hudby.

Cajon robi rozne zvuky v zavislosti od toho, kde a ako je pripadlo - všetko od hlbokych basov zvukovy efekt ostre snare. To poskytuje cely rytmicku sekciu či kona ako sučasť širšej komplet Cajon je silnym nastrojom v rukach začiatočnikov aj odbornikmi.

Cajon hrači tam su žiadne pravidla. Začiatočnik može ľahko prehovoriť, dobry rytmus z bubna, ale v rukach odbornika Cajon produkuje bohaty, rezonančne a komplexne zvuk. S trochou praxe može každy začiatočnik začať zvladnuť jemnosti Cajon!

Cajon Novinky

Ruach hudby predstavili vylepšenú rozsah Gear4music

S radom nástrojov, ktoré pokrývajú rôzne časti perkusné spektra, Ruach zvyšovať latku a nastaviť seba ako nový priemyselný štandard.... Viac »

Gear4music teraz osadenie SJC vlastné Drums

Gear4music sú len Európsky distribútor Massachusetts založená značka SJC vlastné bicie a sú teraz skladovanie celý rad rôznych výrobkov.... Viac »

NAMM 2016: Roland odhaliť Hybrid nástroje ES-10 EL Cajon

Zavedenie inovačných elektronických vrstvené cajon od spoločnosti Roland.... Viac »