Gear4music akusticke gitary

Gear4Music.com

Akustické gitary boli jedným z Gear4music to najpopulárnejších produktov od roku 2003, keď spoločnosť prvýkrát začal vyrábať svoje vlastné vynikajúcu kvalitu ešte fantastické hodnoty akustické gitary. Gear4music Akustika boli vysoko uznávané akustické gitaristi, odborníkov a recenzentov a sme vždy hľadajú spôsoby, ako rozšíriť a zlepšiť náš výber akustické gitary, aby vyhovoval potrebám každý hudobníkov. View All Information

Populárne Gear4music akustické gitary

Prvých 13 produktov

Oboznámte sa s akustické gitary

Tri hlavné typy akustické gitary sú dreadnoughts, cutaways a kolo chrbtom. DREADNOUGHT gitary, mať subjekt zvonček dioxínom boli vyvinuté slávny výrobcom CF Martin & spoločnosti a odišla z považovať za štandardných tvarov akustické gitary. Žaketu gitary mať odsadenie tela vedľa dolným okrajom hrdla akustická gitara ľahšie gitaristi hrať v dolnej časti je hmatník. Kolo späť akustické gitary mať zaoblené ako protiklad k paušálnej späť, ktorá je považovaná za vytvorenie jasného a svetlejšie akustickú gitaru zvuku.

Ostatné veci k přemýšlení pri nákupe akustické gitary

Ty, hľadáte na kúpu akustické gitary a hrajte ihneď môže byť záujem na jeden žaketu Electro akustické gitary príslušenstvo balíky, ktorý je dodávaný s množinu náhradné struny a koncert taška pre 82,95. Iné populárne príslušenstvo zahŕňať gitara lesk, vyskladnenie a tunery, zatiaľ čo tie s elektro-akustické gitary pravdepodobne nájsť praxe akustická gitara amp byť užitočné. Úplné zosilňovače bude pravdepodobne potrebná pre tých, hľadáme na zahrať v priamom prenose.

Akustická gitara Novinky

Ed Sheeran podpis "rozdeliť" gitary k dispozícii pre pre-objednávok

Prostredníctvom spolupráce s Martin, Sheeran's najnovšie podpis model ponúka umelecké diela z jeho posledného albumu "÷" a bol postavený na jeho presné špecifikácie.... Viac »

MUSIKMESSE 2017: Martin letného času a DSTG a 0-18 gitary

Napísal ako viac cenovo dostupné alternatívy z Martin na tohtoročnom Musikmesse tieto úplne nové modely vykazujú sofistikované vyznenie estetického a ikonický.... Viac »

Tanglewood's Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Melding tradície s moderným výrobným technológiám Tanglewood's Sundance výkon Pro Series ponúkajú hráč jedinečný tón s výraznou osobnosťou.... Viac »