Tanglewood gitary

Gear4Music.com

Tanglewood akustické gitary majú dlhoročné dedičstvo výroby akustických nástrojov, a sú známe pre ich akustické gitary. Tanglewood opakovane sú najobľúbenejšie akustickú gitaru značky vo veľkej Británii, rovnako ako poleva mnohé odvetvia prieskumy. View All Information

Najobľúbenejšie Tanglewood gitary

Prvých 17 produktov

O Tanglewood gitary

Britsky vyrobca, Tanglewood gitary akusticka, elektricka, basy a ľudovych nastrojov. Povodne založena v Londyne v roku 1988 sa neskor presťahovali do Kent a tiež priestor veľmi blizke naša kancelarii v meste Wetherby, Yorkshire. Dnes su jednym z veľkej Britanii najpredavanejšie značky akusticku gitaru.

Tanglewood gitara rozsahy patri objav, Evolution, dedičstvo, Java, Master Design, Nashville, Premier, Roadster a Sundance. Preskumať rad tlačidiel v hornej časti tejto stranky sa dozviete viac. Pridajte k tomu široku škalu Tanglewood basove gitary, ľudove nastroje a gitaru balenia a je to ľahke vidieť, že bez ohľadu na druh gitarista sa Tanglewood ma gitaru oblek.

Tanglewood Novinky

Tanglewood's Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Melding tradície s moderným výrobným technológiám Tanglewood's Sundance výkon Pro Series ponúkajú hráč jedinečný tón s výraznou osobnosťou.... Viac »

Musikmesse 2013: Čo je nové od Tanglewood?

Tanglewood spustili radom nových akustické a elektro-akustické gitary na Musikmesse tento rok, rovnako ako Pridanie rozsahu akustických zosilňovačov.... Viac »

Liverpool sa vzdať hold pivotných Beatles Album

V tri týždne oslava fantastická, mesta Liverpool platiť zákon legendárny album Beatles "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band"... Viac »