Mikrofónové predzosilňovače

Mikrofónové predzosilňovače sa používajú pri nahrávaní v štúdiách, pretože podporujú a posilňujú signál z mikrofónu, z ktorého sa potom dá dostať ten najlepší zvuk. Na Gear4music.com máme široký výber mikrofónových predzosilňovačov, ktorý Vám pomôže vytvoriť ten pravý zvuk. Mnoho pokročilých predzosilňovačov tiež obsahuje kompresory a ekvalizéry a iné efekty. Vysoko kvalitný Focusrite Octopre MK-II má VCA základ kompresoru pre modelovanie jeho slávneho Red 3.

View All Information

Najpredávanejšie mikrofónové predzosilňovače

Prvých 100 produktov

O mikrofónových predzosilňovačoch

Ak ste sa práve rozhodli začať máme pre Vás k dispozícii predzosilňovače za nízke ceny ako Behringer MIC100 Tube alebo ART Tube MP V3, ktoré poskytujú ventil so skutočným teplom a sú charakteristické jednoduchými vstupmi a výstupmi.

Pre kvalitnejšie štúdiové nahrávanie doma alebo profesionálne máme k dispozícii výber duálnych, štvoritých a 8 kanálových predzosilňovačov od popredných výrobcov ako TL Audio a Universal Audio.

Mikrofónové predzosilňovače - Novinky

Focusrite ISA jeden analógový predzosilňovač - 20% zľava

Focusrite ponúkame 20% zľavu ISA jeden mikrofón predzosilňovač, iba po obmedzenú dobu.... Viac »

10 Žiť vokálne mikrofóny do 100 libier

Či už používate veľké profesionálne ozvučenie, stredné nastavenie alebo malé karaoke noci, je mikrofón pre vás v našom sprievodcovi rozpočtu vokálne mikrofóny.... Viac »

Digitálny bezdrôtový výkon príde na legendárny Shure SM58

Shure to nové digitálne bezdrôtové vokálne Mic systém poskytuje inteligentné digitálneho pripojenia, kvalita zvuku a že slávny SM58 vokálne jasnosti, že je dodaný za takmer pol storočia.... Viac »