Ibanez gitary

Gear4Music.com

Ako jeden z najvačších Ibanez predajcov v GB, máme v ponuke stovky Ibanez gitár, vrátane populárnych GRG170DX, RG350DX, GRGR121EX a Prestige RG1570. Ibanez Ibanez taktiež vyrába mnoho “signature” a umeleckých modelov, vrátane Steve Vai JEM555 a JEM505, Joe Satriani JS100 a Mick Thomson MTM2. Spoločnosť je známa radikálnym dizajnom a finišom, ako aj výroby mnohých 7-strunových, 8-strunových a semi-akustických modelov. View All Information

Najobľúbenejšie Ibanez elektrické gitary

Prvých 15 produktov

O Ibanez gitarách

Napriek tomu, že Ibanez vyrába gitary od 1908, bolo to až v roku 1980 keď si začali získavať meno medzi umelcami po tom ako Steve Vai a Frank Zappa začali používať ich nástroje.

Termín Superstrat je často asociovaný s Ibanez a opisuje Strat-style gitaru, ktorá je upravená pre rýchle hranie. Obzvlášť asociovaná s Heavy Metalom tieto gitarové prvky nakopli hudbu.

Ibanez novinky

NAMM 2017: Ibanez JEM777 30th Anniversary, PSM10 Paul Stanley a Stonemanová podpis gitary

S rôznymi rôzne položky, Ibanez rozpútať veľkolepé pole podpisu modely 2017 NAMM Zarovnajte... Viac »

NAMM 2017: Ibanez SRAS7 7 String zlostil a bezpražcová basgitara

Netradičné, čo Ibanez to najlepšie, SRAS7 prináša to najlepšie z oboch svetov moderné hudobník s jeho kombinácia bezpražcová a zlostil sa fretboards,... Viac »

Ibanez uvoľnenie 3 nové gitary pri príležitosti 25 výročia Steve Vai vášne a vojny

Tri sedem reťazec gitary sú nastavené na hit Obchody v čoskoro na počesť kritikou album Steve Vaia, vášeň a vojny... Viac »