Ručne Audio rekordery

Ručné Audio rekordéry ponúkajú prenosný, ľahký riešenie pre umiestnenie nahrávanie účely. Zvyčajne sa skladá z dvoch Kondenzátorové mikrofóny sú schopné produkovať Hi-Fi stereo nahrávky. Sú najčastejšie používané pre zvukového dizajnu, pole nahrávky, vokálne nahrávky, a môže byť použitý aj pre nahrávanie nástroje ako akustická gitara alebo bubna režijné náklady.

View All Information

Ručné Audio rekordéry

Prvých 33 produktov

O ručné prístroje

Ručné prístroje funkciou zabudovaný mikrofóny kondenzátorový poskytovať vysoko kvalitné stvárnenie živých akcií. Tieto kompaktné riešenia, ako sú Yamaha Pocketrak C24, majú vysoké kapacity na skladovanie je rozšíriteľná SD karty. Niektoré zapisovače, ako Zoom Q3, ponúka vynikajúce video nahrávanie popri zvuku.

Pre viac závažné na stránkach nahrávanie, Fostex a Edirol & rsquo; s pole mixpulty sú špeciálne navrhnuté pre aplikácie ako sú televízia a rozhlas práce.

Audio rekordér Novinky

Zoom oznamuje nové H4N záznamník pre

Zoom stavať na úspechu horce populárne H4N a vziať ju na ďalšiu úroveň.... Viac »

NAMM 2014: Samson Go Mic priame odhalil

Pred par dňami, Samson prepusteny meteoritu, založene na Meteor USB študio Mic. Teraz, priame isť Mic oznamil, zlepšenie na prenosne isť Mic.... Viac »

NAMM 2014: Samson meteorit pozorovanie!

Je to vtak? Je to lietadlo? Nie, to je novy Samson USB kondenzatorovy mikrofon na ihrisku narazila na NAMM Show.... Viac »