DISC Natal iskru ducha Fusion Kauri Drum Kit, Ltd Edition Scarlet

719,00 (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

  • Uzol-Voľný Kauri dreva, veľký útok & rozšírené udržať.
  • Heavy-Duty Hardware.
  • Limitovaná edícia dokončiť

DISC Natal iskru ducha Fusion Kauri Drum Kit, Ltd Edition Scarlet

Podrobnosti

Navrhnutý a postavený na rovnaké vysoké štandardy ako Natal originály, duch séria ponúka cenovo bicích sád s vynikajúcou kvalitou a výber veľké povrchové úpravy a adaptabilné hardware možností.


<>

Vezmite prosím na vedomie: činely a hardware nie sú zahrnuté.


Referenčné číslo produktu: 32823

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Tento duch Fusion Kauri Kit prichádza v high-kvalitné limitovaná edícia Scarlet iskru zábal dokončiť, s nastavením na základe štandardných päť-kus kit. Small-Scale tom sú ideálne pre Funk a Hip Hop bubeníkov.

Menšie a plytšie bubny na súprave duchu syntézy majú prísnejšie zvuk pre ďalší úder. Ako štandardné nastavenie Rock, bass drum zostáva 22 ".

Kauri drevom, z rovnakej rodiny ako céder, rovný-zrnitá, uzol-free drevo poskytuje vynikajúce rezonančné vlastnosti, poskytuje veľký útok a udržať účinné.

Séria ducha funkcie Rozšírené možnosti hardvéru. Duch hardvér je svetlo Dvojlôžková vystužená a ľahšia ako štandardná séria hardvér, uľahčuje dopravu.

NRM2 Izolácia Mount

Natal rezonancie pripojiť 2 je plne izolovaná od tom škrupiny. Každá časť NRM2, vrátane skrutiek a vrutov, je isolted od high-grade kaučuk izolátor. Táto izolácia vojde dovnútra shell cez otvory na skrutky a podložky skrutiek, dramaticky znižuje odolnosť a umožňuje maximálne rezonancie a rozšírené udržať.

Zvukové vlny cestujú s menším odporom pozdĺž obilia. NRM2 vertikálne zarovnaný upevňovacie body rezonancie je menej narušená, produkovať viac udržať a umožňujúce charaktery bubon Ukázať, hoci.

Nízky profil bubon montážny systém

Low-profile montá¾nej platne splýva s bass drum shell a je štylizovaný minimálna plocha kontaktu: malý, ale dokonale tvarované. Vnútorné nylon mechanizmus zámky 1 "tom kopci miesto bezpečne v polohe pre vynikajúce držanie počas výkonu.

Ducha Snare hod-preč

Jednoduchý, ale elegantný obojsmerný design snare hodiť-off je tradičné a postavený na rovnakú úroveň ako Tri-hodiť na Natal pôvodnej zostavy, logom rovnaký kultový "Slnečná".

Duch oká

Oká na súprave séria ducha zdieľať aj ich dizajn s Natal originálna sada, ale low-hmotnosť verzie. Leštené a dokončený ručne, sú tiež vybavené "Slnko" logo.

Dvojlôžková Tom Mount

DTM že je súčasťou série Pro Natal hardvéru rozsah bol upravený slúžiť ako duch tom kopci príliš. Ťažká a schopný držať váš toms pevne v takmer každý hrá pozície pomocou Natal non-sklzu hliníka loptu, DTM je navrhnutý pre pevnosť a odolnosť, rovnako ako jednoduchosť použitia a elegantný vzhľad.

Duch Drum Kit je dodávaný s napätie tyče s nylon práčky, ktoré pomáhajú minimalizovať neželané vibrácie a stabilitu ladenia. Tiež dodávané v Natal ducha hlavy.

Všetky ducha zostavy sú vyrobené v rovnakej továrni ako originály Natal, zabezpečenie britskej kvality a britskej vzory.

Individuálne bicie sú k dispozícii ako doplnky, vám umožní vytvoriť a perfektné vlastnú mieru kit.