Behringer basgitarové zosilňovače

Gear4Music.com

Behringer basgitarové zosilňovače poskytujú hlboké a pútavé tóny požadované basgitaristami po celom sveta. View All Information

Bas Behringer kombo zosilovač

Prvých 1 produktov

Behringer bas Amp hláv

Prvých 3 produktov

O Behringer Bass ampéry

Na Gear4music.com ponúkame široký rozsah Behringer basov ampéry z 15 wattov na 550-wattový ampéry aby vyhovovali všetky požiadavky sa praxe amp vo vašej spálni fáze amp na miesto. Všetky Behringer basov ampéry funkciu Vysokokvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zabezpečiť väčší zvuku a dlhší život.

Populárna basov ampéry ako renomovaných Behringer BXL1800 a Behringer basov efekty a basy pedále sú vždy držané tu v Gear4music.com na niektoré z najnižších cien v Spojenom kráľovstve.

Behringer bas Amp Novinky

Behringer predstaví kompaktný, tri Octave DeepMind 6 Synth

Novinky sa objavili od Superbooth, Behringer predstaví svoje zbrusu nové hlboké myseľ 6, menšie viac skrátenú verziu jeho veľký brat DeepMind 12... Viac »

Behringer's DeepMind 12 syntetizátor čoskoro má byť skladom

Na konci februára 2017, Behringer's DeepMind 12 bude na sklade Gear4music. S radom zaujímavých funkcií, synth pripravuje predefinovať hudby.... Viac »

Behringer potrebovať vašu pomoc navrhnúť ich najnovší produkt

Otvorenie verejné fórum na Facebooku, Behringer chcú, aby sen výrobku, catering pre svojich zákazníkov potreby.... Viac »