Korg

Gear4Music.com

Korg bol v čele hudobné tech, pretože bola založená v roku 1963. V súčasnosti spoločnosť vyrába zbierka špici synths, klávesnice a digitálne klavíry, rovnako ako e-bubon príslušenstvo a tunery pre gitary a orchestrálne nástroje. Korg hudobných nástrojov sa stala legendárnou vzhľadom na ich premium kvality a zvuk, a hral úspešných interpretov a nadšencov na všetkých úrovniach - od začiatočníkov až po profesionálne. View All Information

Korg Najpredávanejší

Prvých 14 produktov

O Korg

Pôvodom ako podnik medzi nočný klub vlastníkom a harmoniková prehrávač, Korg bola založená v roku 1962 v Tokiu v Japonsku. Priding sám na inováciu, Korg sa vždy snažila zmeniť tvár hudba vďaka priekopníckej koncepcie. Vždy na čele hudobné technológie a inovácie, Korg môže byť použitý a těšil hudobníkov všetkých schopností.

Korg úplne predefinovať sveta interaktívnym klávesové nástroje so zavedením inovačné výrobky akými sú veľmi uvítali série Triton stanici a impozantné MicroKorg.

Všeobecne považované za priemysel štandardné vybavenie pre profesionálnych muzikantov Korg produkty používajú niektoré z najväčších mien v hudobnom priemysle. Tieto zahŕňajú super výrobcu Brian Eno, Red Hot Chilli paprika bubeník Chad Smith a legendárny DJ Pete Tong a mnoho ďalších.

Korg Novinky

KORG Gadget aktualizácie a voľný Mac "Lite" verziu

Predstavujeme zbrusu nový update k pôvodnému firmware, KORG-Gadget dostane kompletnou rekonštrukciou ako aj zbrusu nový "lite" verziu.... Viac »

MUSIKMESSE 2017: KORG G1 Air digitálne Piano, KRONOS LS, SV-1

Zabil nových reinterpretácií a známe tváre topánka, KORG predstaví novinky pre tento let Musikmesse vo Frankfurte nad Mohanom.... Viac »

NAMM 2017: Korg Arp Odyssey, MS-20 Mini, Kronos, Platinum, TM-50

S rôznymi novými doplnkami ich 2017 line-up, Korg prezradiť tajomstvo o ich nových revamps, aktualizácie a výrobky, ktoré sa objavujú na NAMM... Viac »