Korg

Gear4Music.com

Korg je jedným z najviac široko používaný a rešpektovaných mien v profesionálnych hudby po celom svete. Tu na Gear4music držíme skladom široký výber produktov Korg, vrátane rozšírené staníc ako Korg M3 a inovačné nástroje ako Kaossilator. View All Information

Korg Najpredávanejší

Prvých 18 produktov

O Korg

Pôvodom ako podnik medzi nočný klub vlastníkom a harmoniková prehrávač, Korg bola založená v roku 1962 v Tokiu v Japonsku. Priding sám na inováciu, Korg sa vždy snažila zmeniť tvár hudba vďaka priekopníckej koncepcie. Vždy na čele hudobné technológie a inovácie, Korg môže byť použitý a těšil hudobníkov všetkých schopností.

Korg úplne predefinovať sveta interaktívnym klávesové nástroje so zavedením inovačné výrobky akými sú veľmi uvítali série Triton stanici a impozantné MicroKorg.

Všeobecne považované za priemysel štandardné vybavenie pre profesionálnych muzikantov Korg produkty používajú niektoré z najväčších mien v hudobnom priemysle. Tieto zahŕňajú super výrobcu Brian Eno, Red Hot Chilli paprika bubeník Chad Smith a legendárny DJ Pete Tong a mnoho ďalších.

Korg Novinky

Musikmesse 2016: KORG Zdvihnite veko na StageMan 80

KORG zrušila veko na nový multi-funkčné a vysoko prenosný PA zosilňovač.... Viac »

Musikmesse 2016: KORG Pa4X orientálna profesionálny aranžér oznámil

KORG zaviesť orientálne vydanie svet je best-selling aranžér klávesnice!... Viac »

Korg Volca FM ďalšie podrobnosti prepustený - Predobjednávka teraz!

Korg Volca FM je k dispozícii pre pre-order teraz na 129.00 (GBP) a očakáva sa, že dorazí Gear4music v máji 2016.... Viac »