Korg

Gear4Music.com

Korg je jedným z najviac široko používaný a rešpektovaných mien v profesionálnych hudby po celom svete. Tu na Gear4music držíme skladom široký výber produktov Korg, vrátane rozšírené staníc ako Korg M3 a inovačné nástroje ako Kaossilator. View All Information

Korg Najpredávanejší

Prvých 13 produktov

O Korg

Pôvodom ako podnik medzi nočný klub vlastníkom a harmoniková prehrávač, Korg bola založená v roku 1962 v Tokiu v Japonsku. Priding sám na inováciu, Korg sa vždy snažila zmeniť tvár hudba vďaka priekopníckej koncepcie. Vždy na čele hudobné technológie a inovácie, Korg môže byť použitý a těšil hudobníkov všetkých schopností.

Korg úplne predefinovať sveta interaktívnym klávesové nástroje so zavedením inovačné výrobky akými sú veľmi uvítali série Triton stanici a impozantné MicroKorg.

Všeobecne považované za priemysel štandardné vybavenie pre profesionálnych muzikantov Korg produkty používajú niektoré z najväčších mien v hudobnom priemysle. Tieto zahŕňajú super výrobcu Brian Eno, Red Hot Chilli paprika bubeník Chad Smith a legendárny DJ Pete Tong a mnoho ďalších.

Korg Novinky

Korg spustenie novej webovej stránky

Korg vzdelávanie si kladie za cieľ poskytnúť používateľom informatívne a dynamické vzdelávaciu skúsenosť... Viac »

Korg Kronos STR 1 zvuk motora

STR-1 je jedným z deviatich revolučný motorov na Korg Kronos. Zistiť viac o tejto kultovej zvuk... Viac »

Kronos MOD-7

Sme sa bližšie na zvuk motora Kronos MOD-7... Viac »