Korg

Gear4Music.com

Korg je jedným z najviac široko používaný a rešpektovaných mien v profesionálnych hudby po celom svete. Tu na Gear4music držíme skladom široký výber produktov Korg, vrátane rozšírené staníc ako Korg M3 a inovačné nástroje ako Kaossilator. View All Information

Korg Najpredávanejší

Prvých 18 produktov

O Korg

Pôvodom ako podnik medzi nočný klub vlastníkom a harmoniková prehrávač, Korg bola založená v roku 1962 v Tokiu v Japonsku. Priding sám na inováciu, Korg sa vždy snažila zmeniť tvár hudba vďaka priekopníckej koncepcie. Vždy na čele hudobné technológie a inovácie, Korg môže byť použitý a těšil hudobníkov všetkých schopností.

Korg úplne predefinovať sveta interaktívnym klávesové nástroje so zavedením inovačné výrobky akými sú veľmi uvítali série Triton stanici a impozantné MicroKorg.

Všeobecne považované za priemysel štandardné vybavenie pre profesionálnych muzikantov Korg produkty používajú niektoré z najväčších mien v hudobnom priemysle. Tieto zahŕňajú super výrobcu Brian Eno, Red Hot Chilli paprika bubeník Chad Smith a legendárny DJ Pete Tong a mnoho ďalších.

Korg Novinky

Korg Kronos HD-1 High Definition zvuk motora

HD-1 - vlajková loď PCM, odber vzoriek a Wave sekvenovania zvuk motora na Korg Kronos.... Viac »

Korg Kronos CX-3 varhany zvuk motora

Tretie pokračovanie Kronos zvuk motorov sa podrobnejšie pozrieť na CX-3 Tonewheel organ.... Viac »

Korg Kronos - EP-1 zvuk motora

Budeme sa bližšie pozrieť na EP-1 klavír zvuk v našej druhej splátky tónov, ktoré robia Korg Kronos vystúpiť zo správnych dôvodov.... Viac »