Vox zosilňovače

Gear4Music.com

Vox zosilňovače ako relevantné teraz, ako oni boli vtedy s gitaristu Thom Yorke, Jonny Greenwood a Ed O'Brien z Radiohead pomocou Vox legendárny AC30 zosilňovačov. V Gear4music úzko spolupracujeme s Vox ponúknuť svoje najlepšie produkty. View All Information

VOX sản phẩm bán chạy

Prvých 11 produktov

O Vox

Vox kopl vypnutie jeho vetvy gitara zosilňovače späť v roku 1957. To trvalo len pár rokov pre AC15 a AC30 stal okamžitý legendy, definovanie zvuk britskej invázii v Spojenom kráľovstve a vo svete. Innitially používa kapely, ktoré definuje 60 ako The Who, The Kinks a The Yardbirds, Vox výrobky boli neskôr používané v mozgu môže Rory Gallagher, hrane a mnoho ďalších vplyvných gitaristov.

Vox sú najviac najmä známe pre svoje zosilňovačmi. AC30 a AC15 získal obrovskú popularitu v polovici šesťdesiatych rokov keď sa stal veľmi populárny v britskej scény s kapelami, ako The Rolling Stones a The Beatles, uprednostnenie "Top Boost" obvody, definovanom pohyb zvuk. Na tento deň Vox ampéry zostávajú relevantné s výrobkami, ktoré nedávno spustila ako Vox Valvetronix vedie cesta pre Vox v digitálnom veku.

VOX Novinky

Musikmesse 2016: VOX predstaví Pathfinder 10 Denim a Pathfinder Union Jack v čiernej farbe

VOX Pathfinder 10 zosilňovač pripojí motorkár sveta s novými, denim-plátované vydanie.... Viac »

NAMM 2016: Vox Starstream typu 1 modelovanie gitara predstavila

Vox Starstream typu 1 modelovanie gitara bola oficiálne odhalená.... Viac »

HODINKY - NAMM 2016: VOX uvoľnil AV15, AV30 a AV60 zosilňovač analógový ventilov

VOX rozpúta AV15, AV30 a AV60 zosilňovač analógový ventilov - účtované ako "najviac Revolučná trubice zosilňovače vo všetkých VOX je dlhá história."... Viac »