Fender gitary

Gear4Music.com

Fender sa stala synonymom pre slovo gitaru. Viac ako pol desaťročia ich gitary a basy boli použité niektoré z najviac renomovaných hudobníkov na svete. Gitaristi ako Jimi Hendrix, Eric Clapton a David Gilmour , sú len niektoré z stovky gitaristov nosiť Fender gitara a rock etapy celého sveta s gitary ako Telecaster a Stratocaster. View All Information

Fender Najpredávanejší

Prvých 27 produktov

Fender informácie

Fender bola založená v Kalifornii, 1946 Leo Fender a odišla od dotyk a previesť takmer každý hudobný žáner z rock'n "roll pre krajiny a západnej, jazz sa blues a mnoho ďalších.

Každý z začiatočníkov svety najviac populárny a uvítali umelcami a výkonnými umelcami užili a naďalej používať blatníku gitary a ampéry, čím Fender nielen názvu uctíván hudobný priemysel, ale aj kultúrnou ikonou.

V priebehu rokov Fender bol nástroj výberu pre mnohé z najviac talentovaných a vplyvný gitaristov všetkých čias vrátane Jimi Hendrix, Bruce Springsteen, Kurt Cobain, David Gilmour, Mark Knopfler, Eric Clapton a mnoho mnoho viac umelcov. Na Gear4music.com máme veľký výber Fender elektrické gitary, basová gitara, akustická gitara, zosilňovačov a príslušenstvo na niektoré z najnižších cien v Spojenom kráľovstve.

Fender Novinky

Fender ponoriť do uší Monitor územie

Svet-preslávený gitara výrobca ponúka päť nových modelov do uší monitor v ich najnovšiu podnik.... Viac »

Kerrang! Award nominácie odhalil

Možno budete hlasovať pre vaše obľúbené kapely?... Viac »

Univerzálna Audio verzia Fender 55 Tweed Deluxe Plug-in

Plug-in zachytí každý detail Classic Fender Amp... Viac »