Vrátenie tovaru a peňazí

Od Gear4music môžete nakupovať úplne bez obáv. Štandardne poskytujeme 30 dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá môže byť predĺžená až na 90 dní za malý poplatok.

Táto záruka vrátenia peňazí je doplnok k našej štandardnej záruke tovaru, ktorá poskytuje ochranu pri poškodení medzi 1-5 rokmi.

Naša záruka vrátenia peňazí je doplnok zákonnej záručnej dobe a je odlišná od iných ponúk obchodníkov, pretože my ponúkame možnosť bezplatného vrátenia tovaru do 7 dní od doručenia tovaru.

Ak si želáte zakúpený tovar vrátiť späť v rámci našej záruky vrátenia peňazí, skontrolujte prosím, či výrobok:

View All Information

Harmonogram vrátenia peňazí za tovar

Veľká Británia a Európa Normy EÚ Gear4music štandard Voliteľné Gear4music
Obdobie oprávnenosti vrátenia peňazí 15 dní 30 dní do 90 dní
Vrátenie peňazí za štandardné doručenie? áno áno Vrátenie do 30 dní
Bezplatné vyzdvihnutie nie Vrátenie do 7 dní Vrátenie do 14 dní

Pri niektorých produktoch vzniká nárok na záruku vrátenia peňazí len v prípade ak sú nepoužité a zapečatené v originálnom balení a v prípade softvéru, ak neboli ešte zaregistrované. Tieto produkty zahŕňajú:

 • Softvér
 • CD & DVD
 • Slúchadlá a In-ear monitory
 • Štuple do uší a Ochrana uší proti hluku
 • Náustky, plátky atď; pre dychové nástroje
 • Produkty na starostlivosť o ústa/pery

Ak chcete vrátiť tovar bez udania dôvodu v rámci vyššie uvedených lehôt, potom kontaktujte náš tím zákazníckych služieb na 0330 365 4444.

Vrátenie tovaru v 30-dňovej lehote vrátenia peňazí

Ak sa rozhodnete, že zakúpený tovar nie je pre vás z určitého dôvodu vhodný do 30 dní od doručenia, môžete ho vrátiť a vymeniť za iný produkt ale požiadať o vrátenie peňazí vrátane ceny za štandardné doručenie, ktoré Vám bola účtované.


Ak tovar vrátite do 7 dní od jeho doručenia, ten bude vyzdvihnutý bezplatne:

Pre tovar do 20 kg (napr. elektrické gitary, husle, MIDI klávesnice atď;):
Tovar môžeme vyzdvihnút z odberného miesta DPD. Nájdite najvhodniešie odberné miesto tu tu. Prípadne môžme tovar vyzdvihnúť z Vami zadanej adresy za poplatok 5 Eur.

Pre tovar nad 20 kg (napr. bicia sada, kontrabas atď;):
Tovar môžeme vyzdvihnúť z Vami zadanej adresy.


Vyzdvihnutie tovaru po 7 dňoch podlieha spoplatneniu, ktoré závisí od rozmerov a hmotnosti produktu.


Rozšírená záruka vrátenia peňazí do 90 dní

Mnohé výrobky majú voliteľnú dodatočnú ochranu ako súčasť našeho Rozšíreného záručného balíka. To zahŕňa možnosť predĺženia lehoty vrátenia peňazí. To znamená, že štandardná 30 dňová lehota záruky vrátenia peňazí je rozšírená na 90 dní (presný počet dní je uvedený na stránke produktu). Pre danú lehotu platí nasledujúce:


Pre žiadosti o vrátenie peňazí do 14 dní od doručenia:
Vyzdvihneme produkt bezplatne a poplatok za štandardné doručenie Vašej objednávky Vám bude vrátený.

Pre produkty do 20 kg (napr. elektrické gitary, husle, MIDI klávesnice atď;):
Vyzdvihneme produkt z najbližšieho DPD odberného miesta; nájdite najbližšie DPD odberné miesto tu. Prípadne môžeme tovar vyzdvihnúť z Vami uvedenej adresy za poplatok 5 Eur.

Pre položky nad 20 kg (napr. bicia sada, kontrabas atď;):
Môžeme tovar vyzdvihnúť z Vami zadanej adresy. Vrátenie poplatku za doručenie a bezplatné vyzdvihnutie nezahrňuje nadštandardné doručenie vrátane Soboty a zvoleného času doručenia.


Pre žiadosti o vrátenie peňazí po 14 dňoch od doručenia:
Ak žiadosť o vrátenie peňazí za výrobok je zaznamenaná po 14 dňoch od doručenia (ale zároveň v rámci 90 dňovej lehoty), musíte produkt zaslať k nám, alebo môžeme dohodnúť vyzdvihnutie výrobku za poplatok, ktorý závisí od rozmerov a hmotnosti daného produktu. Pôvodné poplatky za doručenie budú vrátené ak je tovar vrátený v rámci 30 dňovej lehoty od doručenia. Poplatok za rozšírenú záruku ktorý ste uhradili, vrátený nebude.


Balenie tovaru, ktoré majú byť vrátené

Prosím stále držať všetky pôvodného obalu, kým ste si istí, že chcete mať tovar, ako účtuje sa, ak chcete vrátiť tovar bez pôvodného balenia po siedmich dňoch od doručenia.

Ak nemajú všetko v pôvodnom balení, ale chcú vrátiť tovar v lehote záruku vrátenia peňazí, všetky položky musia uvádzať v pevnej kartónovej krabici s vhodný obalový materiál chráni a prestať tovar pohybuje okolo, aby sa zabránilo položky dostať poškodený alebo poškriabaný. Gear4music nemôže prijať zodpovednosť za akýkoľvek tovar, ktorý je poškodený v dôsledku nedostatočného obalu a vrátenie a náhrada môže byť zamietnutá, ak tovar nie je zabalený, správne.

Táto predĺžená záručná schéma vylučuje tovarov, ktoré sú poškodené v tranzite & ndash; Pozri nižšie.


Tovar poškodený pri preprave

V nepravdepodobnom prípade, že vaša tovar je poškodený počas prepravy k vám prosím informujte nás čo najskôr, a najneskôr do 7 dní od doručenia a my rýchlo nahradiť položku, alebo ponúknuť náhradu. Samozrejme bude aj poškodené výrobky od vás zhromažďujeme zdarma.


Chybný tovar

Štandardná záruka:

Ak tovar chybná prvých šesť mesiacov svojho vlastníctva, budeme zhromažďovať tovar a dodať im späť k vám zdarma.

Ak máte položku, ktorá sa stáva chybné prvých 30 dní vlastníctvo budeme zbierať body z adresy, ktoré zadáte.

Ak máte položku, ktorá sa stáva chybné po prvých 30 dní, ale v rámci prvých šiestich mesiacov svojho vlastníctva:

Pre položky do 20 kg (napr. elektrické gitary, husle, MIDI klávesnice atď & hellip;):
Môžeme zbierať položky z DPD Pickup Shop & ndash; hľadanie vaše najpohodlnejšie miesto prevzatia tu. Prípadne môžete tiež zbierame od adresu, ktorú zadáte pre zber poplatok 5,00 libier.

Pre položky viac ako 20 kg (napr. bicích sád, kontrabasy atď & hellip;):
Môžeme zbierať položky z adresy, ktoré zadáte.

Po šiestich mesiacoch vlastníctva bude poplatok pokryť naše náklady na zber a vrátenie tovaru späť k vám. To platí pre veľkej Británii a medzinárodné objednávky.


UK rozšírené záruky:

Ak tovar poškodený počas prvých dvoch rokov svojho vlastníctva budeme tovar vyzdvihnúť a doručiť ich späť k vám zdarma.

Ak máte položku, ktorá sa stáva chybné počas prvých 60 dní svojho vlastníctva, budeme zbierať body z adresy, ktoré zadáte.

Ak máte položku, ktorá sa stáva chybné po prvých 60 dní, ale v rámci prvých šiestich mesiacov svojho vlastníctva:

Pre položky do 20 kg (napr. elektrické gitary, husle, MIDI klávesnice atď & hellip;):
Môžeme zbierať položky z DPD Pickup Shop & ndash; hľadanie vaše najpohodlnejšie miesto prevzatia tu. Prípadne môžete tiež zbierame od adresu, ktorú zadáte pre zber poplatok 5,00 libier.

Pre položky viac ako 20 kg (napr. bicích sád, kontrabasy atď & hellip;):
Môžeme zbierať položky z adresy, ktoré zadáte.

Po dvoch rokoch vlastníctva urobíme malý poplatok na pokrytie našich priamych nákladov na zber a vrátenie tovaru späť k vám.International rozšíriť záruky:
Príkazy doručené mimo Spojeného kráľovstva, Rozšírené Záručné podmienky sa môžu líšiť podľa krajiny, jeden až dva roky a bude to jasne uvedené. Ak tovar v priebehu jedného alebo dvoch rokov svojho vlastníctva chybné budeme zhromažďovať tovar a dodať im späť k vám zdarma. Po jednom alebo dvoch rokoch vlastníctva urobíme malý poplatok na pokrytie našich priamych nákladov na zber a vrátenie tovaru späť k vám.

Odľahlých oblastiach

Pre zákazníkov v niektorých odľahlých oblastiach Spojeného kráľovstva (napr. Isle of Man), cena Rozšírená záruka môže byť mierne vyššia, vzhľadom na potenciál pre vyšší odber a re-dodávka dopravných nákladov. Budete mať možnosť vidieť túto cenu, keď zadáte svoju adresu pri pokladni.Niektoré položky sa vzťahujú ďalšie podmienky

Niektoré položky sú len nárok na vrátenie peňazí, ak sa vrátia do nás nevyužité a zapečatené v originálnom balení a v prípade softvéru, neregistrovaný. Tieto položky zahŕňajú:

 • Softvér
 • CD & DVD
 • Slúchadlá a ušné monitory
 • Zátky do uší a ucho ochranu
 • Náustky, plátkov atď & hellip; dychových a dychové nástroje
 • Ústa / starostlivosť o pery

Sme schopní akceptovať vrátenie akýchkoľvek položiek na zákazku navrhnutý tak, aby pracovať spoločne ako jedinečný balík, ako napríklad počítačový systém postavený na zákazníka & rsquo; s osobné špecifikácie. Výnimky môže možné iba s predchádzajúcim súhlasom predávajúceho a môžu podliehať storno poplatok.

Čo budeme robiť, keď tovar vrateny

Keď dostaneme vrateny tovar sa budu podrobovať inšpekcii do piatich pracovnych dni aby ste si vzal primeranu starostlivosť o ne počas svojho vlastnictva, a všetko, čo sme povodne odoslane k vam bol vrateny.

Upozorňujeme, že Opatovne osadenie poplatkov možno uplatniť, ak tovary nie su prijimane v novom stave a vhodneho obalu. Možete zobraziť naše uplne podmienky a okolnosti tu.

Ak ste požiadali o vratenie peňazi, to bude spracovany s 10 pracovnych dni od doručenia tovaru.

Ak požadujete nahradne alebo alternativne položky, to sa odošle čo najskor.