Vracia & náhrady

Môžete si kúpiť od Gear4music s úplnou dôverou a kľud. Štandardne poskytujeme 30 dní peniaze späť záruka ktorá môže byť predĺžená až na 90 dní za malý poplatok.

To je okrem našej záruky na výrobky, ktoré poskytujú ochranu proti výrobkom chyba alebo závada na jeden až päť rokov.

Naša záruka vrátenia peňazí je navyše vaše zákonné práva, a sa líši od mnohých iných maloobchodníkov & rsquo; ponúkať, pretože budeme zbierať položky zdarma Ak nechcete zachovať, poskytuje nám do siedmich dní.

Ak chcete poslať niečo späť za naše peniaze späť záruka schémy, skontrolujte, či je výrobok:

 • Nárok na vrátenie (pozri tabuľku nižšie)
 • V "novej" stave
 • No a to v pôvodnom obale
View All Information

Priznanie na náhradu harmonogram

Veľká Británia a Európa Normy EÚ Gear4music štandard Voliteľné Gear4music
Obdobie oprávnenosti vrátenia dane 15 dní 30 dní do 90 dní
Štandardná dodávka prirážky refundované? áno áno Vráti do 30 dní
Bezplatne kolekcia nie Vrátiť do 7 dní Vrátiť do 14 dní

Niektoré položky sú len nárok na vrátenie peňazí, ak sa vrátia do nás nevyužité a zapečatené v originálnom balení a v prípade softvéru, neregistrovaný. Tieto položky zahŕňajú:

 • Softvér
 • CD & DVD
 • Slúchadlá a ušné monitory
 • Zátky do uší a ucho ochranu
 • Náustky, plátkov atď & hellip; dychových a dychové nástroje
 • Ústa / starostlivosť o pery

Ak chcete vrátiť tovar bez udania dôvodu v rámci vyššie uvedených lehôt, potom kontaktujte náš tím zákaznícke služby na 0330 365 4444 aby opatrenia.

Návratom produktov v rámci našich 30 dní peniaze späť záruka

Ak sa rozhodnete, že tovar nie je vhodný do 30 dní od doručenia, vrátite späť k nám pre náhradné alebo náhrad vrátane akejkoľvek štandardnej alebo super šetrič prepravné aplikovanými na vašu objednávku.

Predpokladu, že ste nám dajte vedieť do siedmich dní od obdržania, budeme zbierať položky od vás poplatku. Kolekcia žiadosti po sedem dní bude spoplatnené kolekciu, ktorej výška závisí od veľkosti a hmotnosti tovaru.

Rozšírené peniaze späť záruka & ndash; do 90 dní

Mnohé výrobky majú voliteľnú dodatočnú ochranu k dispozícii ako súčasť našej Rozšírená záruka. To zahŕňa rozšírené peniaze späť záručná doba. Namiesto naše štandardné 30 dní peniaze späť záruka, je k dispozícii (presný počet dní je uvedené na stránke produktu) do 90 dní. To je predmetom takto:

Pre návrat žiadosti do 14 dní od dodania:
Zbierame Bezplatne tovaru a akejkoľvek štandardnej dodávky poplatkov vašej objednávky vám bude vrátená. Poštovné náhrady a voľných zbierky vylučujú Dodacie možnosti inovácie vrátane soboty a časovo služby.

Pre návrat žiadosti po 14 dňoch od doručenia:
Peniaze späť záruka prevzal po 14 dňoch od doručenia (ale do 90 dní od doručenia), výrobkov musia poslať späť k nám, či prípadne zabezpečíme kolekcia za poplatok v závislosti od veľkosti a hmotnosti tovaru. Pôvodné poradie doručovacie bude vrátená, poskytujúca je 30 dní od doručenia. Predĺžená záruka poplatku, ktorú ste pôvodne zaplatili budú návratné.

Balenie tovaru, ktory sa vratil

Prosim majte drži všetky povodne balenie kym ste si isti, chcete mať tovar, ako priplatok bude Ak chcete vratiť tovar bez povodneho obalu po siedmich dni od doručenia.

Ak nemaju všetko v povodnom baleni, ale chcu vratiť tovar v lehote zaruku vratenia peňazi, všetky položky musia byť umiestnene v pevnej kartonovej krabici s vhodny obalovy material chraniť a zastaviť tovaru pohybuje okolo s cieľom predchadzať položke dostať poškodeny alebo poškriabany. Gear4music nemože prijať zodpovednosť za akykoľvek tovar, ktory je poškodeny v dosledku nedostatočneho obalu, a vaš navrat a nahrady može zamietnuť, ak tovar nie je spravne zabaleny.

Tato predĺžena zaručna schema vylučuje tovarov, ktore su poškodene v tranzite-pozri nižšie.

Poškodené pri preprave tovaru

V nepravdepodobnom prípade, že vaša tovar je poškodený počas tranzitu na vás informujte nás prosím čo najskôr, a najneskôr do 7 dní od obdržania a budeme rýchlo nahradiť položku alebo ponúknuť náhradu. Samozrejme bude aj poškodený výrobok od vás zhromažďujeme poplatku.

Niektoré položky sa vzťahujú ďalšie podmienky

Niektoré položky sú len nárok na vrátenie peňazí, ak sa vrátia do nás nevyužité a zapečatené v originálnom balení a v prípade softvéru, neregistrovaný. Tieto položky zahŕňajú:

 • Softvér
 • CD & DVD
 • Slúchadlá a ušné monitory
 • Zátky do uší a ucho ochranu
 • Náustky, plátkov atď & hellip; dychových a dychové nástroje
 • Ústa / starostlivosť o pery

Sme schopní akceptovať vrátenie akýchkoľvek položiek na zákazku navrhnutý tak, aby pracovať spoločne ako jedinečný balík, ako napríklad počítačový systém postavený na zákazníka & rsquo; s osobné špecifikácie. Výnimky môže možné iba s predchádzajúcim súhlasom predávajúceho a môžu podliehať storno poplatok.

Čo budeme robiť, keď tovar vrateny

Keď dostaneme vrateny tovar sa budu podrobovať inšpekcii do piatich pracovnych dni aby ste si vzal primeranu starostlivosť o ne počas svojho vlastnictva, a všetko, čo sme povodne odoslane k vam bol vrateny.

Upozorňujeme, že Opatovne osadenie poplatkov možno uplatniť, ak tovary nie su prijimane v novom stave a vhodneho obalu. Možete zobraziť naše uplne podmienky a okolnosti tu.

Ak ste požiadali o vratenie peňazi, to bude spracovany s 10 pracovnych dni od doručenia tovaru.

Ak požadujete nahradne alebo alternativne položky, to sa odošle čo najskor.