Záruky a záručný

Okrem našho programu zaruku vratenia peňazi, všetky naše produkty su dodavane s minimalne jeden rok zaruka. Ak vaš tovar vyvinuť poruchy v zaručnej lehote, sme rychlo opravi alebo vymeni tovar pre vas, a ak sme schopni to urobiť vam ponukneme nahradu.

Zabezpečiť vratenie chybneho tovaru, kontaktujte naš tim služieb zakaznikom na 44 (0) 843 155 0800 (Irsko: 0766 805 243). View All Information

Predĺženej záruky

Gear4music predĺžená záručná schéma poskytuje rozšírené služby a je určený na ponúknuť vyšší stupeň ochrany než naša štandardná záruka alebo zadarmo záruky ponúkané inými maloobchodníci a výrobcovia.

Vrcholom Gear4music rozšírené záručný servis sú:

 • Záruka sa predlžuje až do 5 rokov od dátumu dodania
 • Zber a dodanie nákladov sú zahrnuté na prvé dva roky (UK)
 • Záruka je prenosná, ak je tovar opätovne predané
 • Vybavenie pôžičky bude poskytovaná v prípade výrobku nie je opravené do 30 dní
 • Náhradného zariadenia bude poskytovaná v prípade výrobku nie je opravené do 60 dní
 • Ak to nebola použitá, politika môže byť zrušená do 30 dní, a kedykoľvek po tom pomerným zľavu
 • 50% cash back na náklady na záručné reklamácie po 5 rokoch Ak politika nebola použitá!

 • Táto Rozšírená záruka je okrem štandardných Gear4music a výrobca záruka politík, Gear4music a podmienky obchodu. Žiadne vyhlásenie podmienka predaja obsiahnuté v rámci týchto podmienok ovplyvňuje alebo obmedzuje vaše zákonné práva, ako sú definované v spotrebiteľských zmluvách (informácie, zrušenie a ďalšie poplatky) predpisy 2013.

  Úplné podrobnosti programu našej predĺženej záruky si môžete prečítať tu.

  Kolekcia & náklady na návrat

  Štandardná záruka:
  Ak tovar chybná prvých šesť mesiacov svojho vlastníctva, budeme zhromažďovať tovar a dodať im späť k vám zdarma. Po šiestich mesiacoch vlastníctva urobíme Bezplatne pokryť naše náklady na zber a vrátenie tovaru späť k vám. To platí pre veľkej Británii a medzinárodné objednávky.

  UK rozšíriť záruky:
  Ak tovar chybná počas prvých dvoch rokov svojho vlastníctva budeme zhromažďovať tovar a dodať im späť k vám zdarma. Po dvoch rokoch vlastníctva urobíme malý poplatok na pokrytie našich priamych nákladov na zber a vrátenie tovaru späť k vám.

  International rozšíriť záruky:
  Pre objednávky dodané vo veľkej Británii, Rozšírené Záručné podmienky môžu líšiť podľa krajiny, jeden až dva roky, a to bude jasne uviesť. Ak tovar chybná do jedného alebo dvoch rokov vlastníctvo budeme zhromažďovať tovar a dodať im späť k vám zdarma. Po jednom alebo dvoch rokoch vlastníctva urobíme malý poplatok na pokrytie našich priamych nákladov na zber a vrátenie tovaru späť k vám.

  Odľahlých oblastiach

  Pre zákazníkov v niektorých odľahlých oblastiach Spojeného kráľovstva (napríklad ostrov Man), cena Rozšírená záruka môže byť mierne vyššia, vzhľadom na potenciál pre vyššie zberu a opätovného vydania batožiny prepravné náklady. Budete mať možnosť vidieť túto cenu, po zadaní vašej adresy údaje pri pokladni.  Opravu harmonogram

  Ak sa vám vráti položky nám opravy, my ho opravíme čo najrýchlejšie. Ak sme schopní opraviť váš výrobok do 60 dní, potom vám zašleme vám náhradný produkt.

  Vezmite prosím na vedomie:

  Všetky naše Záručné podmienky vylúčiť položky, ktoré sa stali chybné zneužitie, náhodnému poškodeniu alebo iných dôvodov, ako chyba výroby. Ak položka sa bez zavinenia na jeho návrat do Gear4music, a je mimo akýchkoľvek uplatniteľných peniaze späť záruka obdobie, potom sme vrátite tovar za malý poplatok. Taktiež odporúčame, aby ste poistiť svoj tovar.