O hudbe Gear 4


Náš cieľ je jednoduchý: Chceme aby nákup a vlastníctvo hudobných nástrojov bolo ľahké a jednoduché pre všetkých vďaka SKVELÝM CENÁM a VÝBORNÉMU SERVISU.

Naše poslanie je jednoduché: chceme aby nákupe a vlastné hudobné nástroje a vybavenie jednoduché pre každého, poskytuje skvelé ceny a vynikajúci servis.

Gear4music.com bol spustený v roku 2003 firmou Gear4music Limited, a v súčasnosti je jedným z najväčších predajcov hudobných nástrojov a výbavy v Európe a to s takmer 300,000 zákazníkmi. Vďaka nášmu rýchlemu rastu, firma získala v marci 2012 investíciu od Key Capital Partners v hodnote £3.4m. To nám pomohlo zvýšiť našu nákupnú silu ešte viac.

Dodávame nástroje a výbavu od mnohých predných výrobcov v hudobnom odvetví a to v prijateľných cenách ako aj vlastnú radu značkových produktov Gear4music za fantastické ceny.

Narozdiel od iných spoločností, my veríme v rovnaké ceny a vysokú úroveň zákazníckeho servisu a to bez ohľadu nato či nakupujete online alebo v obchode.

Okrem fantastických cien si u nás môžete:

  • Vybrať z veľkej ponuky
  • Dostať skvelé rady a zákaznícky servis
  • Vybrať si vlastný dátum doručenia
  • Vybrať si zo širokej škály možností doručenia
  • Dostať emailové alebo SMS potvrdenie o zásielke
  • 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí, ktorú je možné predĺžiť až na dobu 60 dní
  • Zakúpiť predĺženú záruku za skvelú cenu

Ak potrebujete vedieť viac o tom čo hľadať pri nákupe hudobných nástrojov a výbavy, navštívte kanál Tipy a Rady . Tento zdroj je aspoň raz týždenne aktualizovaný o najnovšie tipy a triky, ktoré vám majú pomôcť pri výbere nástroja a zlepšení vašich hudobných zručností.

Nájdete nás na Facebook, Twitter, Google , Pinterest a Instagram.


Hodnotenie a ocenenia


Zákazník komentáre a spätnú väzbu

Len chcel povedať, že som tak šťastný s poskytovaním služieb a produktov som dostal od vás. Prišiel skoro o skvelý čas, a len naozaj! Díky moc! Bude šíriť asi dobré slovo.
Jackie Smith, 30. augusta 2013, cez Facebook

Ďakujem vám moc za odosielanie úžasný Yamaha 33 klávesové mesiac chlapci, to úplne zbožňujem n nemôžu zdržať hrá príliš dlho
Paul Bootham, 19. augusta 2013, cez Facebook

Ešte raz vďaka za skvelý servis a nové kolo späť gitaru. Krásny zvuk rovnako!
Christopher Allen, 17. augusta 2013, cez Facebook

Len chcel povedať vďaka za rýchle doručenie mojej Blackstar FS-10 pre Švédsko.
Peter škodiť, 16. augusta 2013, cez Facebook

Nikdy som zažil nič docela páči môj prvý poradie Gear4Music. Toto je najlepšia na internete nákupné skúsenosti som kedy mal... Ja sa rozhodne nakupovať tu znova - výborne Gear4Music - vaša krajina potrebuje vás, a viac ako ty!
Gavin C Holmes-Wilson, 15. augusta 2013, cez Facebook

Len prevzal dodávku môj zosilňovač Roland Bass RX - bang na čas, ako som sľúbil - veľmi efektívny servis - ďakujem!!!
Allan Beattie, 26 júla 2013, cez Facebook

Včera spadol hudba Red ponorka PC. Totálne rozbité, nie audio, midi alebo grafika! Ale Dan z Gear 4 Hudba má pevné pár minút. Vynikajúce služby!
Paul O'Hern, 23 júla 2013, cez Facebook

Len som si uvedomil že G4M sa zdajú byť môj prvý prístav v týchto dňoch. Nie vždy najlacnejšie (aj keď väčšinou sú rovné prvá miesto), ale myslím, že je služba, ktorá ma späť. Nepoužíva veľkého nemeckého obchodu už niekoľko rokov;-). Dobrá práca chlapci (dúfajme, že moje najnovšie objednávky bude udržať kvalitu služieb záznam)!
Dave Pearce, 4. júla 2013, cez Facebook

Len chcel, aby vám chlapci vedieť, že som nemohol byť šťastnejší. Váš zákaznícky servis bol veľký, keď som zavolal a aj dodávku atď hladko! Si zakúpili zariadenie z ďalších na internete maloobchodníkov pred, ale budem určite sa vracia na vás za akékoľvek moje hudobné potreby.
Matt MacDonald, 2. júla 2013, cez Facebook

Veľký následnej starostlivosti od služieb zákazníkom. Ciste pracovať cez telefón. Vďaka opäť Hannah.
Kirsty Bruce, 1st júla 2013, cez Facebook

Ďakujem za vašu pomoc v posledných niekoľkých týždňa pritom bolo uvedenie veci dohromady. Vďaka Lars Kramm, služieb zákazníkom, triedenie môj problém včera a hladké objednávanie dnes.
Jeanette Bean, 21 júna 2013, cez Facebook

Ďakujem vám za skvelý, rýchle, zdvorilé a všetky kolo efektívne služby. Objednal včera dopoludnia - so mnou 10 ráno. ďakujem.
John Southam, 4. júna 2013

Nakúpili nejaké naozaj dobré a spoľahlivé zariadenia tu v rokoch dodávky a cenu vždy primerané robí hudbu prístupné pre nás všetky vďaka!
Debbie Hádanka Ne Maggs, 4. júna 2013, cez Facebook

Jel cez obchode dnes kúpil úžasné gitarový zosilňovač... Úplne odporúčam toto miesto kúpil dosť vecí tu v priebehu rokov dobré služby zákazníkom a s mojím amp dnes nielen to bolo najlacnejšie vo Veľkej Británii... To bolo najlacnejšie v Európe..!!! Cheers chlapci
Adam Owen, 3. júna 2013, cez Facebook

Len chcel povedať, obrovské poďakovanie pre brilantné službu dostať môj nový Focusrite Saffire pre mňa v rekordnom čase a za skvelú cenu. Je to tak osviežujúci, keď spoločnosť prináša presne to, čo sľubuje.
George Stiles, 2. jún 2013

Kúpil som Deluxe elektro klasickú gitaru od vás pre ÃƒÆ "ã † â €™ ã ¢ â € Â" ¬ â "¢ ÃÆ"Ã" ¢ ã ¢ à ¢ â"¬Å¡Ã"¬Ã⠦Ã"¡ÃÆ"ã † â €™ ã ¢ à ¢ â €šÂ¬Ã...Â¡ÃƒÆ "à ¢ â, ¬ å ¡ã €sa"  £70 a len povedať, že je vynikajúcu hodnotu za peniaze. Môj strýko má klasickú gitaru zaplatil o ÃƒÆ "ã † â €™ € Ãâ à ¢ â" ¬ â "¢ ÃÆ"Ã" ¢ ã ¢ à ¢ â"¬Å¡Ã"¬Ã⠦Ã"¡ÃÆ"ã † â €™ ã ¢ à ¢ â €šÂ¬Ã...Â¡ÃƒÆ "à ¢ â, ¬ å ¡ã €sa"  £500 a túto gitaru som dostal z vašej spoločnosti je rovnako dobré, ďakujem.
GED Hanson, 29. marec 2013

Dnes dostal gitaru prípadu. To je skvelý kúsok kit (ako bolo dreadnought veľkosť jeden objednal som si pred pár rokmi) a teraz som istejšie pri sťahovaní moje gitary. Objednal som si veci v pondelok okolo strednej-deň a prišiel o 10: 00 nasledujúci deň ráno. Vďaka za vaše fantastické služby, ako aj tovar.
Tony Unwin, 21 Máj 2013

Chcel som povedať, že ste urobili to celé skúsenosti extrémne ľahké a majú naozaj prekročil moje očakávania. Žijeme vo svete bohužiaľ kde je pomerne vzácne, skvelé služby a ste konečný výnimku. Myslím, že ste urobili super prácu, ste ma veľmi spokojní a môj syn je viac ako mesiac. Uisťujeme vás budem používať tento príklad mnohokrát cez povedať ľuďom aké skvelé služby vyzerá.
Dave, 20 Máj 2013

By rád poďakoval Jack od @gear_4_music za tak užitočné a veľkorysý moja gitara škody. Skvelé služby zákazníkom.
Andrew, 20 Máj 2013, cez Twitter

Dodávka, kvality produktov, ceny produktov a služieb sú na vysokej úrovni. Je to pekné mať niekoho, kto môže závisieť a naozaj veriť v tento deň a vek.
Sonny Barnett, 15. mája 2013, cez Facebook

Děkuji za nádherný zákazníckych služieb a už majú šíriť slovo o fantastické služby som dostala dnes. Želám všetkým v gear4music veľmi veselé Vianoce a všetko najlepšie do roku 2013 prosperujúce a úspešné.
Heidi, 12. decembra 2012

Bol som prekvapený efektívnosti vašej spoločnosti v spôsobe, akým sa zaoberal môj nákup. Cena bola lepšia, než som očakával, dodanie môj bod bol rýchlejšie, než som očakával a kvality zariadenia ďaleko prekročil moje očakávania. Bych bez váhania pri rokovaní s vami znova a odporučí vašej spoločnosti na všetkých mojich priateľov a známych. ďakujem.
John, 23 október 2012

Chcel som napísať na vás s otázkou, ale vám zablahoželal k čo vynikajúcu prácu robíte. S objednal viacero produktov z vašich stránok, nemajú nič, ale dobré veci povedať. Kvalita a výber tovaru, ceny a dodacie lehoty boli nič menšieho vynikajúce. Nedávno som kúpil nový tweed gitaru prípadu jedného neskorého popoludnia minulý týždeň a dorazil nasledovať ráno, než mal dokonca dostal potvrdenie odoslania e-mailu! Teraz, keď je služba. Budú naďalej odporúčame všetkým svojim priateľom a kolegom hudobníci - nebude chcieť kúpiť od kdekoľvek inde. Pokračujte v dobrej práci!
Kristian, 26. septembra 2012

Ahoj všetkým Gear4Music! Len jeden riadok, aby povedať, ďakujem vám za skvelý servis som mal aj keď to bolo len tom vrece objednal! Od mladá dáma, ktorí sa zaoberal môj počiatočný prieskum (by žiadali jej meno, sorry!) na rýchlosť dodania. To bolo tak dobré! Bol som oce